Prijava

Чек јел лорд хумора=лорд писања

Не, мислим пре свега ови који мисле да једини просипају добар хумор у коментарима, не само у дефиницијама, постерима и реакцијама.

Viš kako možemo biti konstruktivni.

Direktor može, Granjka ne.

Што Новаку подмећете глутен оваквим темама?

vodi tri nula u petom, pomogla mu tema

Hahaha, sjajna ideja za defku Podmeće Novaku gluten, fazon, isti oni kakvi su ubili Zorana :D

Nego jel i ovo sjajna ideja?

Грањка може, само ако се постави и Валдемар. Због равнотеже. Не зато што су вечито супротстављени него зато што би неко морао да кочи Грањкину експлозивност.

(Како добро анализирам и налазим дипломатска решења, јеботе!)

Prosto je šteta što ja više ne pišem, a imam osećaj da bi to sjajno obradio :)

Rasni
Nego jel i ovo sjajna ideja?

Direktor za moderatora? Može, turaj me u prvi post, da budem i ja na nekom spisku ponovo.

Сад сам кренуо да дефинишем, лоло

А чекајте секунд, ко је директор

Reme, hajde, požuri, ima nas još naoštrenih.

DIREKTOR JE

STRIC
T
R
I
C

Ajde bruce ne glupiraj se nego pisi. Glup ti je razlog za prestanak pisanja i nije vredno. Tj sta te boli kurac pa da ne pises zbog neke prozivke. Inace, za.

Direktor može, Granjka ne.

Kakva diskriminacija ... c,c,c ...

Directora za mooda, i Granjku i Valdemara za unutrašnju kontrolu. To je pravi odnos snaga ...

Directore, ako čitaš, za mooderatora sam mislio, ne za kohonas.

Ne pada mi na pamet Miloše, pisao sam samo dotle dok je to ljudima značilo, umem ja da osetim kad sam pre godinu dana trebao prestati. Ima još mesta gde pišem.

Kakva diskriminacija ... c,c,c ...

Nije diskriminacija, to je moje mišljenje. Uostalom, svejedno.

Al mora Direktor na primopredaji dužnosti svečano da obeća da neće da se nervira na vršenju iste i pokazuje znake nervnog rastrojstva zbog nepismenog članstva.

U suprotnom moraćemo da mu skupljamo pare za neku proficu da ga masira ili da mu puši dok moderiše.