Prijava

Даиши, не знам шта сви виде, али знам шта ЈА видим кад бацим поглед на гласове других мени. ДО пре 5 дана, било је само 3 аутора који су ми оценили скоро па све дефиниције (а немам претерано много дефиниција). Само један од тих аутора је смакнут са списка, пошто је био чист лајк. Значи, не спадам уопште у ауторе које људи лајкују (као што је нпр. Севаст - иду му људи по дефиницијама и цепају плусеве редом), већ у ауторе који равномерно добијају плусеве од већег броја чланова, како изађе која дефиниција. А и поносан сам на своје плусеве, никад се нисам рекламирао на чету, нити искукавао плусеве од других људи. :)

A što me zoveš telefonom da glasam svaki put kada baciš novu defku!?
;)

pazi ovaj džimi misli da su mu samo ljudi koji su mu dali više od 100 pluseva ocenili sve definicije c c c :D

Ноћас сам сањао да сте ми скинули 2000 поена. Пробудио сам се урлајући.

Вукајлија - сајт на којем ваши снови постају стварност.

Па нећете ваљда стварно...?

Kad se vec toliko pitate o lajkovima mogli biste i travu da betonirate kao Rambo Amadeus!!!

Zar je bitno. Ako neko ima toliko energije da može da otvri zilion naloga, pa neka se nagradi za toliki trud.

Ne sviđa mi se akcija, pošto mislim da ima mnogo prečih stvari koje bi mogle da se 'saniraju'.

Možda bi najbolje bilo da se ne brišu ni hejt ni lajk - po sistemu "ako već nema pametnija posla u životu, nek' sedi za kompjuterom i nasumce klikće palčeve na gore i palčeve na dole".

Zapravo, SIGURNO bi najbolje bilo kad bi se opcija glasanja ukinula. Činjenica je da poeni imaju svojih draži, ali se oko njih diže prevelika frka, i postaju mnogo bitniji od kvaliteta (neko je to već rekao, ali me mrzi da gledam ko).
Problem je u tome što bi većina članova reagovala skandalizovanjem, zaprepašćenjem, ogorčenjem, pa čak i ponekim epi-napadom :)

Samo prićujem da mi plusevi opadaju, minusi nikad! Ili grešim...

I meni isto Frenki.