Prijava

Ja mislio da je gotovo ali nije.Od sinoc mi fali jos poena.Sto kada krenete ne zavrsite posao za jedan profil,nego seckate?

Zato što se mnogo usporava sajt, pa ne može odjednom.

izlajkovana sam. sredite :)

Trenutno zbog tehnickih problema nismo u mogucnosti da saniramo problem. Molimo Vas za strpljenje. Dezurne ekipe su poslate na teren.
Mod team.

A tehnički problemi su tipa ili mrzi nas, ili imamo pametnija posla tipa da smišljamo kako da vam napakostimo

Zaebavam se, stvarno ne radi... Oćeš pogledaš glasove, a on izbaci naslovnu stranu.

-Al možemo da banujemo... to radi :)

Obozavam ovakve akcije i teme. Uvek se prvi javljaju oni kojima je "svejedno" ali ipak ne podrzavaju skidanje dragocenih pluseva jer to nije u duhu Bozica. Eto, uveseljavaju me ti sviraci kurca. Priznajem. :))

Podrzavam akciju, naravno. Podrzavam sve akcije u kojima ne moram nista da radim.

LJUDI ČASTIM!!!! Mislio sam da na svetu vole samo majka i žena, A ONO, VOLI ME NEKO I NA VUKAJLIJI!!!!! ;-))))))))))))))))))))))
Izgubio sam oko 200 plusića... I to na praznik-a vernik sam?!?;-)
Al nema veze ODLUČIO SAM da ću u narednih mesec dana IMATI BAR JEDNU DEFINICIJU dana , koja će NADOKNADITI svu ljubav koju sam dobio od voljenih osoba sa Vukajlije!!!! Trka počinje već danas!!!!

Podržavam akciju iako sam izgubio preko 1000 poena.
Sigurno su brisani neki plusevi koje sam ja dao, mada sam i ranije primećivao da su neke definicije, za koje sam siguran da sam im dao plus, obeležene kao da nisam glasao.
Nije baš potpuno jasno, na osnovu čega iko može biti siguran da nisam pročitao definiciju osim ako glasanje nije izvršeno za manje od 5 sekundi?
Bilo kako bilo, ovako se dobija realnija slika popularnosti, koja je ipak svima bitna, iako nisu svi spremni da to i priznaju.

Dože, nekako sam siguran da tvoji glasovi nisu brisani :).

Verujem ti, iako sam sve osim Zlatana55 lajkovao :-)))))))

Haha Zlatan55, e to su bila vremena :)

Nek crknu dušmani! Prvih sto pluseva koje sam osvojio u toku predhodna 2 sata na dva postera i 4 definicije posvećujem mojim lajkerima kao dokaz da su bili u pravu kada su mi dodelili onih 200 plusića koje mi administratorska ruka izbrisa za vreme praznika!!!;-)
Naravno, u naredna 24 sata očekujem da će iste prikupiti mnogo više glasova!!!;-)

Eto za deset sati sa 5 definicija i 2 postera nadoknadih 200 nepravedno izgubljenih glasova...Lajkeri moji sada ove pravedno stečene pluseve u proteklih 10 sati posvećujem vama...!!!

Ja sam u stanju da jako brzo citam(i to sa razumevanjem) i da ocenim defku.
Inace jako brzo i citam,u sebi i naglas i pisem jako brzo.
Ako to masinerija registruje kao lajk onda se ja izvinjavam svim clanovima kojima su zbog toga sto sam brzi od kompjutera oduzeti glasovi.
Citacu sporije i sporije cu ocenjivati.
A,sta ako recimo uzmem da ocenjujem nekoga(uz citanje definicija)natenane dok on nije tu,i on dodje i vidi da ima dosta pluseva i pomisli da je lajk cimne moderatora na pvt ovaj vidi da sam ja podavao pluseve i oduzme sve to?????
Kako ja da dokazem da nisam lajkovao?

Nadoknadio sam sve izgubljeno :) Hvala mod timu što su mi dokazali da i mene neko voli :*

Hahaha Daiši teško da će neko da se buni što je dobio 200 pluseva :))

Гамби, ти си више на овој теми, него код куће.
E, да...са поносом обавештавам модове да сам остао без 600 лајкова...али ми се полако враћа. Зар то није дивно?!

Ja sam svuda u poslednjih nedelju dana, jer nemam šta drugo da radim :))