Prijava

дакле - прање образа и поглед друштва на укаљаног. избегавање, промена...

да ли је могуће спасити се стигматизације, тачније победити је? Већина је обележена, посебно у паланкама где је друштво засновано на оговарању, коментарисању и трачевима. Па се још тај паланачки менталитет шири по већим градовима преко гомиле дођоша.

Да ли је могуће спрати образ уоште? Коме се више памте (не)дела, мушкарцима или женама? Сматрам да се жене у сексуалном погледу лакше обележавају, јер изгледа и служе само са сношај. Да ли је друштво у стању да прихвати нечију корениту промену и зашто није, да ли сте ви спремни за тако нешто? Многи праштају, ал не забораве, какав је то опрост?
Нама је жигосање народно оружје, генерално говорећи. Најлакше је неког оцрнити, направити га друштвено мртвим, и тиме га искључити из свакодневног живота. Чему то? Овај феномен је присутан међу свим словенима, од руса па до нас, и крајње је примитивно.

чему толико лицемерје и хипокризија? Чему толика спремност на осуду, и гледање на туђа дела кроз призму црно-бело.

najbolje je ne baviti se tim stvarima..ima brdjana koji ce da pomisle da si recimo narkoman na osnovu toga kako si obucen i sl.neki ljudi tako ocrnjuju druge zato sto su maliciozni..jeste da takve stvari mogu da nanesu i stetu ali sta da se radi..na kraju krajeva ipak zivimo u dzovanskoj i zaostaloj zemlji..mene te stvari ne zanimaju ali bi zestoko reagovao kad bi znao da neka osoba siri lazi o meni..npr dodje riba i kaze mi da je cula kako sam gej, pitao bih je ko joj je to rekao a kad bi saznao ko joj je to rekao onda bi tog lika silovao metalnom stanglom..ja licno mislim da ce ovde ljudi da se kultivisu tek za jedno 50 god..najmanje

КОЈОТ МОЖЕ ДА ГА ТЛАЧИ

било је толико гнусних жигосања, непотребних
рецимо мој комшија је освануо у новинама као педофил
да би се на крају то испоставило као нетачно, али тај жиг ће вечито остати пристуан
, и како његова породица да живи са тим, а како он?
то је стварно бедно.
Па тај који га је тамо бацио на насловне треба а гиљоотину да се шаље.
Како новине лако могу да убију, шарли ебдо уопште не жалим,

после првог поста, тј. ових реченица

Нама је жигосање народно оружје, генерално говорећи. Најлакше је неког оцрнити, направити га друштвено мртвим, и тиме га искључити из свакодневног живота. Чему то? Овај феномен је присутан међу свим словенима, од руса па до нас, и крајње је примитивно.

хтео сам да ти напишем да погледаш хант

али после овог поста изнад мог морам да ти напишем ДА ПОГЛЕДАШ ХАНТ!

хант - http://www.imdb.com/title/tt2106476/ (да погледаш)

e tte novine su stvarno retardirane
novinare bi shutirao jako...znaju da je narod retardiran pa ga potpaljuju dodatno
MONSTRUM
DEMON
KAKO IMA OBRAZA
BANDA

kad su mog caleta uhapsili u onoj akciji vojna mafija kao,svasta su pisali o njima po novinama,fazon kradu pare vojnim invalidima loool...a onda se ispostavilo na kraju da skoro niko(ukljucujicu i mog caleta) nema veze s tim
jel objave novine kad se dokaze na kraju da nije istina?...hah
naravno da ne
jer prosecnu baku sto krompir prodaje ne zanima to,bitno je da cita o MONSTRUMIMA

kakva jebena tema za moje trenutno stanje aaaaaaaaaaaaahahahahahha. totalno me izjebao ovim uvodnim tekstom izgubio sam se u nekoj drugoj galaksiji. dana si kuuul kadsi omrazen od komsliuka koga boli kurac. bitno da je mir u svetu.