Prijava

Mada ovaj pulp fiksn zvuci kul to cu odgledam sad kad popijem kafu

I meni drago sto je odiseja ispusila em mrzim te spejs filmove em ste smorili sa njom i bili pristrasni

Prestiž je bolji od svih u top 5 pa ja ćutim. Glasaj Bohore šta ti je ponudjeno, nemaš ti tu šta

E sjeća li se neko je l bio john q nominovan na ovom takmičenju, sinoć došao pod saugom poslije derbija kad ono taj film ide, a ja pod saugom od derbija prradile emocije umalo nisam odgulio plakati iz sveg glasa, nego, jel bio u konkurenciji sjeća li se iko?

mrljo
Glasanje se odvijalo tako da nije bitno ko je pobjednik samo nek nije kum, jer to nije kul ako neko voli kuma i on ne zna odvojiti omiljeno od kvalitetnog. Nisam glasao ali sam ispratio temu i drago mi što je odiseja ispušila na kraju.

mrljo objasnio ukratko

ja rekoh aj kad sam vec poceo da zavrsim glasanje, trebao sam da batalim kao kod onih famoznih "najboljih 100 ikada"

Jesu bile dve cadjave dvocevke?

I onaj brate snajperista ruski i onaj svabo sto se ganjaju valjda je neprijatelj pred vratima ako se nisam sjebo

псето, јеси попио кафу? иди гледај филм. после ћеш заборавити.

Bile Dvocevke, Kum ih izbacio.

pripremio sam mnogo jogurata

Brate evo pokusavam ali mi baguje nesto zato i kucam sa fona, na kom djavolu vi gledate nece ove filmovizije(vite, topie)?

nemoj samo da mi kazete da skidam film

није кум избацио двоцевке, да јесте, биле би у репесажу. сад ћу да видим ко их је избацио.

ЕДИТ: изгубиле у баражу од пајтоноваца. ево одавде је ишло гласање за бараж: http://vukajlija.com/forum/teme/65852-najbolji-film-svih-vremena-po-izboru-ucesnika-dakle-foruma-pocelo-glasanje-za-peto-kolo-bice-i-repasaz-za-neke-filmove-koji-su-ispali-hvala-sto-ucestvujete?strana=12#post_3121917

Dvocevke su mi mozda omiljeni film retko uz koji sam bio zakucan uz ekran kao uz taj

ја гледам са поп-корн тајм. мада углавном скидам филмове, али кад хоћу нешто одмах да пустим, онда одатле. додуше, мораш да скинеш апликацију, али није то неки посао.

To sam govno skinuo al nece nesto da sljaka ne znam koliko si upoznat sa tim ali ja sam najveci haker sajta ovoga

ако гледаш преко андроида, можда нешто не шљака. али мени ради савршено преко њиндоњса и линукса.

ма јок бре на компу скинуо ал није то до компа ни до апликације-до мене је гарант

него ај кад смо у причи већ-јел има нека апликација или нешто и како то да збуџим да гледам на тв-у?

Ne smej se pederu

Jel ovaj tarantino u svakom filmu fura istu muziku brate?

Ma da, ima neku Marinu Tucaković sa kojom radi ceo život