Prijava

ali stvarno u ovom skartu ljudskom, kakav
gospodin
ospoding
spodingo
podingos
odingosp
dingospo
ingospod
ngospodi

Cuca se onesvestila u sred emisije!! Strašnost!!

HHAHAHAHAHAHAH KRALJEVI!!!!!!
CUCA SE ONESVESTILA U SRED EMISIJE, SAMO JE IZNEŠE I NASTAVLJA SE EMISIJA!!

ovo je ziv program nema tamo vamo
HAMO PIPA OSTALA EKIPA GOTOVO

Evo gledam ove parove. Mogu ja vama reci da je Maric bog. Ali bog.
Ima nesto tesko nadpojavno u ovim parovima. Svi ovi ljudi su osteceni na neki nacin, svi na neki nacin pocepani ko licnosti.
Matere mi, ovo me najvise podseca na Bulgakova. Ima nesto prelepo u svem ovom govnanju.
Tako je dobro postavljena scena. Cirkus i njegov vodja i neka teska psiholoska drama.

Ovo treba staviti pod obavezno gledanje mesto da se deca pate i citaju Stranca, govno ono.

Kvazi intelektualka koja je komad slave dobila bas kroz govna
Ludak sa velikom karom
Ciganin sto zabavlja politicare dok pamprce
Pevacica propala od kockanja
Pevac koji se primio na moderne tehnologije i Dnevne doze Drljace
Lezbejka
Poluretardiran poluglumac nesmesni komicar
Prostitutka koja hoce sponzora
Jos par prostitutaka
Vidovnjak
Starac koji je osto bez slave i sad je ko narkic bez pajda a doso da ispromovise knjigu svoju
Jos neke kurve nebitne

Jel ovo samo meni ko popis likova neke prejake predstave.

Ja se ne zajebavam, meni je ovo prejako.

Ludak sa velikom karom

Ko je taj?
... Mislim nije da me zanima njegov kurac.

A ima li negdje slika ili klip gdje mu se vidi kurac?
Opet kažem nije da me zanima...

Zasad Klanade nema vizuelne potvrde o veličini polnog mu uda, sve se zasniva na ličnom hvaljenu dotičnog. Ali imaš na Jutubu klip đe skače u zaleđenu reku na -21C.

jel stvarno zmajče upao unutra?

јесте и већ је прелуд. парови пробијају све оквире телевизије какву је замишљамо.

jedva čekam da vidim šta će se danas dogoditi xD

Jebote pa vi niste nista manje retardirani ako gledate retardirane prostitutke i pajdomane.

Koja je raspala fufa retardirana ova Cuca brate mili. Retko iritantno stvorenje sa svojim retardiranim glasićem. E moj Šabane, šta si ti jebo.

CUCA I ATINA FEVAVI NAPOLJE!!!!

Boro do pobedeeeeeee Srbija je uz tebe
p.s i skini mrak maci diskreciji

Da jugse, ali Veliki Srbin što je rekao skroz je u pravu. Ovo nije realiti šou, ovo je prava terapijska ustanova za osobe oštećene psihe. A šta ćeš zanimljivije nego suživot ludaka sniman kamerom.

Jugse, odjebi ako ti se ne sviđa, ti si pametan i kontaš da rijaliti ne valja i aj sad sa srećom, prtina s teme.
Zmaj i Boro oplodili kad su sastavili bećarac, isprva Zmaj malo srao, al kasnije su bili dobri.