Prijava

Najbolji pokazatelj stanja omladine. Dok su naši stari bili spremni da za ovaj narod i budućnost njihovih pokolenja krvare, tegle, gladuju, zebu..Njihova pokolenja nisu u stanju da se jebu zarad nataliteta.

Одавно нисам прочитао овако мајмунски пост, да ти није пало на памет да су они ту децу рађали јер су тако могли да користе додатне руке у пољским радовима, уместо да су били чланови Двери?

sme neko da mi izadje na crtu jajare

Razne vrste se slabo razmnožavaju u zarobljeništvu.

Ja sam dug otadžbini u tom smislu odužio.

A vi ostali jebite se, vodite ljubav a ne rat.

јавио где су твоји расни синови да дижу сербију на ноге?

Još su deca Ćero...

svi smo mi nečija deca

Sa 12 si dete...sa 18 si momak..sa 24 bi trebalo da si čovek...

neko nije ni sa 30 i kusur

poucno javio, ovo cu da zapisem. dobar obrazovni trik.

Neše, neko nije čovek ni sa 60...ali to nema veze sa godinama više ima veze sa samim tim nekim...

al ako pričamo o godinama moji su još deca...

ne. daleko bilo da mislim o tvojoj deci.

Ciljam na ovo svukupno svaljivanje krivice na druge.
Uvek je neko drugi kriv. Nikada mi.

Izrodiće srpstvo novog Obilića, da nam staru slavu vrati.

Neše, ima toga poprilično. Ako mene pitaš meni je bio kriv moj matori. Dugo. Al više nije ni on. Možda zato što imam svoje klince...boga pitaj...

Vrlo često sam kriv ja, dosta toga u životu sam zajebo i uradio pogrešno,ali opet ako bih hteo da serem mogo bih da kažem da nije imao ko da me posavetuje, morao sam sam i na mišiće...nekad naučiš, nekad ne naučiš, pa ponovo..

ako pričamo globalno, ono narod, ljudi, zemlja ima i toga...

To je sve zato što ste pritajene komunjare.

Zajebavam se, problem je u medijima. Da je do mene ja bih ukinuo televiziju i internet, pa bi se lepo ljudi cepali u po noći a ne gledali Parove.

Ti naravno shvataš da seks nije nužno jednako trudnoća?
Može da ga izvadi, ili a jebe normalno mesto u pičku.

Kako nije jednako trudnoća ako nema interneta i televizije, ako nikada nisu čuli za kondom i vađenje.