Prijava

nemoj CESID neko da bi zvao
oni najgore mućkaju

одрадићу ја шта треба, само ми дајте линкове где су вам такмичарски постери/реакције.

ИАКО САМ НЕПРАВЕДНО ИЗБАЧЕН ИЗ ТАКМИЧЕЊА И ТАКО ЛИШЕН ШАНСЕ ДА СЕ ИЗБОРИМ ЗА НАГРАДУ ДА БАНУЈЕМ НЕКОГА ПО СВОМ ИЗБОРУ!

ajde dogovor. Mozemo glasati samo ta finaliste. A za ostale kad svi postave. Ili zelite da cekamo? Kako hocete?

шта играју ови поражени? тотално неспортски да они имају нека такмичења (а да то није репесаж). спортски је кад изгубиш да се сакријеш и да не промаљаш главу до следећег такмичења!

Khm, khm...

ЗА НАГРАДУ ДА БАНУЈЕМ НЕКОГА ПО СВОМ ИЗБОРУ!

Čekaj, a obećano iznenađenje ?

па, джонимире, ја и нисам поражен, победио сам и имам доказе за то!

Čekaj, a obećano iznenađenje ?

то изненађење и није за победнике, већ за најгоре. за лоше момке, такорећи!

упс, сад више није изненађење!

Pobednicima ništa iznenađenje ? Auuuuuuuuuuuuu, pa gde je tu motiv za pobedu ?

Sve će ve pobanuje! :)

докази су у фиоци. са њима тамо држим у шаци све учеснике тог злочиначког подухвата. користећи њих ћу постати најмоћнији надимак на интернету!

truć
jeri te mrzi da kucaš nick kad se loguješ?

докази су у фиоци. са њима тамо држим у шаци све учеснике тог злочиначког подухвата. користећи њих ћу постати најмоћнији надимак на интернету!

Osoba T, vi ste Miroslav Lazanski ?

Koji si ti Vučić od čoveka... Imaš dokaze, a ne deliš plebsu. C, c, c...

Ulazem protest zbog izmene postera, ne zbog same izmene, vec zbog ocigledne slicnosti u posterima, ispada maltene da su se na istu temu pravili.

Drugim recima, Direktor je plagirao moj poster, istovremeno plagirajuci sopstvenu definiciju.

jeri te mrzi da kucaš nick kad se loguješ?

па ради ми аутокомплит. али капирам шта хоћеш да кажеш, са телефона нисам могао да се улогујем, рецимо. него сам морао да отворим неки текст на сајту политике, па да копирам ћ и да се тек онда улогујем, лол. ДА СЕ НЕКО НЕ ПРАВИ ПАМЕТАН, ЗНАМ ДА ЈЕ МОГЛО И ЛАКШЕ, АЛИ ТРЕБА ПОДРЖАТИ ПОЛИТИКУ КАО САМО ЈЕДНЕ ОД ПАР ДНЕВНИХ ЛИСТОВА У СРБИЈИ!

provajder - familija ribnikar
PODRŽAVAM

traži gazdi da ti ga skrati ;)
samo TRUĆ i aukurac