Prijava

Draga braćo i sestre, skrhkanim glasom vam javljam da ovu tiraniju moj organizam više ne može podneti :(((

Ne znam više ni ko sam ni šta sam, izgubio sam svaku smisao u životu. Jedan od vas nisam niti ću ikad biti :(, a mesto Jove skechera sam počeo da gubim...

Ah tugo,tugo odnjela te kiśela voda..... pozdravljeni ostanite mi svi koji zaslužujete, nisam kadar i oran da pravim spiskove korisnika koji će mi li neće nedostajati.

Želim da nastavite sa veseljem vašim i da svi živite u slozi.

E PRC, nisam lud da odem...

SKECH
K
E
C
H

daj zahvalnicu autorima

djoto- mnogo drag brizan lik, nije me gotivio, ali je dobar covek xD

oh kako si me shtrecnuo xDD
nemoj to vishe da radish ti nevaljali djecace xDD

Ахахахах, to brate moj. Samo prcaj!

još jedan oliver mandić u pokušaju

edit

E PRC, nisam lud da odem...

za to treba dimaš mudanca bar

kad sam video SPOJLERSPOJLERSPOLJER da ipak ostajesh KRAJSPOJLERAKRAJSPOJLERA pao mi je kamen sa srca xd

Dobro je shto necesh otici, sad cesh videti ko bi se obradovao da ti vidi ledja. To su ovi shto prave fore, kao bash si me _____, stefice me srchka.

Pa da, jebeš odlazak ako nije teatralno napušavanje pola sajta i hvaljenje druge polovine. Jedan je Bora Drljača.

brt sta ti treba ovo djoto ok lik si

kad sam video SPOJLERSPOJLERSPOLJER da ipak ostajesh KRAJSPOJLERAKRAJSPOJLERA pao mi je kamen sa srca xd

Dobri moj, iskreno se nadam da nije pao na stopalo tvoje, jer nemam mogućnosti plaćanja troškova da ideš kod kostolomca i kiropraktičara i ortopeda, jer si se donekle mojom krivicom povredio....

Ah tugo,tugo odnjela te kiśela voda

HAHAHAH TEK SA D OVO VIDIM

Ah tugo,tugo odnjela te kiśela voda---pomeras granice skecha

zelim naglasiti da postoji posebna vrsta humora koja je zapravo transferisanje tako da je djoto komedijas u neku ruku

meni djoto nije transfer,jako mi je drag,ovi skecevi su mi simpaticni i obrcu krug...vo iz kupusa i bazzi su transferi