Prijava

Eto ga, malo lobiranja preko cokule u PVT i kaizen me odma odbanovao.

N O O B A R A
O
O
B
A
R
A

banovo sam te iz pvt-a

Jao bash me zanima shta sada ima da kazhe kada je odbanovan Rasnee

D J A N I
J
A
N
I

Uhvatio print kad mi je pisalo na profilu da sam banovan pa drka.

па очекивано да ће да га одбанују, мора неко да усере сајт до краја и убрза му смрт

па очекивано да ће да га одбанују, мора неко да усере сајт до краја и убрза му смрт

Koliko sam primetio Rasni u tome ima fantastičnu pomoć.

E ako sam ja zaslužan za propast sajta, a ne modovi koji navrate svaka 3 dana, kaizen koji je zadnji put nešto poboljšao 2009. i to što je vukajlija ispala iz fazona.

kaizen

ZA POBOLJŠANJE SAJTA

upravo sam dobio od kaizena pvt koji mu je rasni poslao u cilju izbavljenja iz bana

Цокула→poz kralju

zdravo gazda, ne pishem ti chesto, par puta godishnje ali ovaj put moram. kao shto vidish na sajtu je dosta spema, ruku na srce kome i ja doprinosim. medjutim, doprinosim i pozitivno s vremena na vreme i svojim posterima mahom odabranim sa vuchicem od kojih je jedan zavrshio i na stranici beskichmenjaci na fejsu, kao i organizovanjem novih godina shto srpskih shto po gregorijanskom kalendaru. medjutim, postoji par osoba koje mi idu gadno na nerve i koji me konstantno progone kao lovci tek stasalog lava. proglashavaju me neduhovitim, zaostalim, infantilnim i josh kojekako. u tome prednjache marko iliti djani i celt najveca NOOBARA NA SAJTU. vidra je takodje u tom krugu. banuj ih. cara, sobar !@@!, direktor i tibor bog su jedini koji mi drzhe stranu. njih umoderishi i bog da te vidi. takodje lajkuj i stranicu GOBUL na fejsu. rasni je.
link https://www.facebook.com/pages/GOBUL/599088436860911

hvala na podrshci rasni al nije lepo da trazhish ban za ljude.

nije jos i dalje stoji pet ljudi da je lajkovalo

Lajkovao sam ja sa pravog profila.
Ako hoćeš da stranica uspe, komercijalizuj je. Ubaci kaver, napravi nekoliko fora i ja ću ih šerovati kao i stranicu.

hvala rasni sladak si dechkic

СЛИНАВО МАЈМУНЦХЕ
Л
И
Н
А
В
О

М
А
Ј
М
У
Н
Ц
Х
Е

u tome prednjache marko iliti djani i celt najveca NOOBARA NA SAJTU. vidra je takodje u tom krugu. banuj ih.

Celt, Djani isto i vidra isto stalno banuju ljude. Mahom one koje dižu rejting sajtu.
U tome prednjači noob (celt) koji i sada banuje kada vishe nije mod. Dzanee je zbog toga razmodovan.

cara, sobar !@@!, direktor i tibor bog su jedini koji mi drzhe stranu. njih umoderishi i bog da te vidi. takodje lajkuj i stranicu GOBUL na fejsu

Jedva chekam da GAZDA vidi pvt i odreaguje onako jedino kako je ispravno.
A kada mee postanemo moderatori odma i rasnija da umodujemo, kao udarnu iglu nashe logike.

Cara, sobar !@@!, direktor, tibor

za nove

M O D E R A T O R E
O
D
E
R
A
T
O
R
E