Prijava

Зашто би ишао уопште у иностранство, кад и код нас имаш добрих комада.
Имаш сајтове са огласима, неки су са сликама, седи зови и пробери шта ти одговара.

Не разумем чему овако кукање и и привлачење пажње "мали сам, јадан сам, јебе ми се скупа курва а мама ми не да"

450e na jednu kurvu?
kako si sad ovo uspeo da zakljucis?

i to nisu prljave ulicarke, ko je ikad bio u javnoj kuci, koja drzi do sebe, zna da su te devojke cistije 20 puta od svake vase ribe sa kojom ste bili.

ima kod nas dobrih komada, al se precenjuju....tipa odemo ortak i ja pre neko vece posle izlaska u striptiz bar jedan ''poznat'' u gradu....prvo sto je rupa..drugo sedi 3 ribe nijedna nesto posebno...i sad sednu dve kod nas, mi pitamo kolko su, kaze morate da nam platite koktel od 1000 din da bi pricali....nije problem, hahah pa nisam ja bedni vukajlijas da se stekam za hiljadu dinara, i plati drug ovoj jednoj koktel, ja ovoj drugoj kazem da svejedno necemo sad jebati samo ocemo da vidimo cene i da gledamo dok igraju na sipci...
i trazi 60eura jebote...a ribe prosek...plus ovih 1000 din za koktel znaci ispadne 70e

a da ne pricam sto jedna od njih ima 30 kila i skroz neke tuzne sise i tuznu bulju plus smrdela...eto tako je to u ns gde to nije legalizovano...

a i idemo malo tamo u provod, ne idem samo na kurvu sto ste ritardi....cuo sam da dosta ruskinja dolazi u budimpestu na provod, tako da...

Da li zelis biti sa mnom zauvijek ?
- Momak : Ne .
Djevojka : Da li bi plakao ako odem daleko?
... - Momak : Ne.
* Cula je dovoljno i bila je povrijedjena.Suze su isle niz njeno lice.
- Momak je uhvati za ruku i rece :

- Ti nisi lijepa , ti si PRELIJEPA !
- Ne zelim biti s'tobom zauvijek ,ja HOCU i TREBA mi da budem sa tobom zauvijek .
- Kada bi otisla ja ne bi plakao ... Ja bi UMRO !!!
Momak : Molim te, Ostani sa mnom ..
- Djevojka : Hocu ...
Veceras u ponoc tvoja prava ljubav ce shvatiti da te voli .
Nesto dobro ce se ti se desiti izmedju 1-4h sutra, a to moze biti bilo gde
Spremite se za najveci sok ! Ako ovo ne postavite na 5 drugih stranica , imacete problema narednih 10 godina