Prijava

zamislite ovaj divan par kako šeta parkom
pišite kako ih vi vidite, jer očigledno je da će se kad tad ove dve paralelene linije ukrstiti, harrdkor patriota latentni feget koji svoju želju prikriva glumatanjem alfa mejla kroz ispijanje rakije i jedenje ljutog, a sa druge strane stefan kulenko, sasvim logičnno, nefolirantski, priznao je.

e čekaj, ko će biti žena?
to je ono glavno pitanje.

poklon za osmi mart, al nek bude ljut, ipak marko gotivi ljutinu
http://online.idea.rs/images/products/241/241042117l.gif

Što se trudiš Ollanik biti ?

неш бити оланик никада

volim kad mi srušiš san i lupiš šamarčinu trezenosti , pa me spustiš sa visina i dovedeš u puku realnost gde sam 0 :(

Duče esi realan jbt

Navijam za Marka da bude muz, ipak je Kostic nezniji nekako

јебо би костића да је шимејл

али пошто није неби

а овај је дуче хахахах сећам се то неки клињо... а био си нормалан чини ми се?

Kako to misliš latentni peder? Pa otvoreno je rekao da su mu fetiš šimejlovi. A to što je domaćin čojek i tradicionalista ne menja stvar, uostalom, stara srpska izreka kaže:
Nema seksa dok ne udare jaja o jaja.

Il Duce 2: The Legacy of Лонги

Kad je bio?

A longi time ago

LOOOOOOL

Stefan i Marko piju koktele na plazhi. Stefi objashnjava Marku da je previshe sirov za moderatora i zbog toga su ga shutnuli. Marko tvrdi da nije tako nego da je sam otishao jer se zasitio. Poshto nisu mogli da se slozhe doshlo je do opklade.

Ako izgubi, Stefan je morao da obuche zhenske gache i brus i da glumi shimejla, dok ukoliko Stefan dobije opkladu, zahtevao je od Marka da smrsha 17,5 kilgorama.

LOOOOOOOL

Ako izgubi stefan je morao da odabere longija i primi marka u cmar, ako ne marko je moraonda prizna javno da je buljaš