Prijava

Ole ajd ovako. Nas ima 10 admina fazon, koliko si njih pitao da ga om udminuje? Je l smo glasali ili šta? Kapiraš brt, ne može tako jbg

http://vukajlija.com/forum/teme/67122-mapko-kulenko?strana=2#post_3232847 pogresno jako...grupa zvonka bogdana,tu smo svi koji se gotivimo medjusobno i sve,objasvljujemo dobre stvari,zajebavamo se,tu je vas 5 koji ne gotivi jednog i jedan koji ne gotivi vas 5...ja gotivim i vas 5 i njega jednog...dok se prozivate i to,necu da se mesham i uzimam strane...onda dodjete vas 5 odadminujete ga,banujete,obrisete mu sve komentare,zamisli 5 ortaka ti oteraju jednog sa zajednicke bleje i ne samo oteraju ga nego mu i zabrane tuda da prolazi,sta bi uradio?

Ovo za komentare je glupo ali je trebao biti odadminovan ili kako vec jer ga niko ne gotivi

I los je termin zajednicka bleja jer niko sa njim ne bleji on je fazon onaj sto bane na bleju i smara i samo je pitanje vremena kad ce mu neko reci da smara i da ne dolazi vise

Brate to je Duče. Buksnetina ga je oterao sa okupljanja zbog loše spike to rekoše danas. Mada me to boli kurac. Onda si ti kriv jer dovodiš ortaka na bleju a znaš da se za njega misli da je daun. Ja nisam skinuo njemu admina ja sam skinuo sebi brt pa si mi ti vratio pa sam opet skinuo, njega pipnuo nisam pa je 23 došao da svima osim njega i papeta ne budu admini i da ne možemo mi da delimo admine. Realno i jeste njihova ideja. Brt oćes da Natu i Agilnog ubacim na čet ustanak? Evo ja ih gotivim krsta mi. Nećeš jer to menja koncepciju jbg. Znaš da smo u pravu. Konje moderiše kafana i tako i ostaje brt

HAHAHHAHHAHAHAH
ALA SE DUČE OSILIO

Pa realno. Čekaj bre, polako.

Nisam znao da postoji
KAFANA MOD TEAM

Što ne kad ima STRIC MOD TIM?
Kolega nemoj da se zajebavamo.

Kafana mod tim jebe onajnvas stric agar bla bla mod tim u dupe jako

Jok bre

HAKS STRIC MOD TEAM podrzhava druge MOD TEAMOVE. Ali tek nakon shto izvrshi analizu liste. Ne mozhe paushalno da podrzhi samo zato shto postoji.

Dog ćemo se posle. Neko seno moram da stovarim sa tel sam

Analiziraj pa javi dal da te tovarimo ili ne

Chekaj polako, tek sam shvatio da postojite. Za sada delujete kao noobovi, i pre mi se chini kao da ste na NOOB MOD TEAM LISTI

Brate to je Duče. Buksnetina ga je oterao sa okupljanja zbog loše spike to rekoše danas. Mada me to boli kurac. Onda si ti kriv jer dovodiš ortaka na bleju a znaš da se za njega misli da je daun. Ja nisam skinuo njemu admina ja sam skinuo sebi brt pa si mi ti vratio pa sam opet skinuo, njega pipnuo nisam pa je 23 došao da svima osim njega i papeta ne budu admini i da ne možemo mi da delimo admine. Realno i jeste njihova ideja. Brt oćes da Natu i Agilnog ubacim na čet ustanak? Evo ja ih gotivim krsta mi. Nećeš jer to menja koncepciju jbg. Znaš da smo u pravu. Konje moderiše kafana i tako i ostaje brt

agi i natnat su los primer jer je protiv njih i otvoren ustanak hahah...al dobro kapiram poentu,ne gotivi ga u grupi vise vas nego sto ga gotivimo,ok,sad evo i osvescujem se sto se adminovanja tiche...ono sto mi bode ochi jako i najlosije mi je banovanje i krijenje komentara...zasto to koji kjuras...to sto ga ne gotivite nikako nije razlog da bas njega banujete medju 2 soma ljudi...olom dont apruv nikako...ja i om ga gotivimo jako i ne svidja nam se to nikako...+plus sto skoro sve koji komentarisu nam stvari i pokusavaju da bacaju fore ko mi smatram daunovcima i transfer me hvata od njih,pa ne vidis da banujem ikog...malu vidru ne vidis da banujem,ne smatram da je ona daunovac,nego je gotvite koliko i ja panceru i sigurno bi imali problem da je banujem

To za komentare i banovanje nemam pojma o cemu se radi da se ne lazemo a ustanak je bio zbog remca

pa da,tadasnjih modova svih...

устанак је био због досаде...