Prijava

Borim se sa potkoznom vec dva dana mi uvo podliveno a iscedicu je jer uzivam gledati

Al smo svojih, jednom me debeli bobo pitao da mu iscedim al sam se uplasio i rekao ajde nek ti mama iscedi meni su prljave ruke

meni se pojavila pupcana vrpca iza uveta

Ahahahahha bznas li da se to sranje pupcana vrppca sece ba porodjaju i onda se pokazhe detetu na sedmi rodjendan nahhaahhahahaha zamisli traume kad vidis osusheno crevo a izashao si btek iz vrtića

haahah gde to brate,ja se ne secam da su mi pokazali,mozda jesu al sam suzbio duboko u podsvest

U osnovnoj sam sa nekim paćeninom isao kog su svi maltretirali po starim obichajima i imao je čirčine na licu i jednon mu je neko drmnuo sklepu u potiljak i ovone pukla ta čirasta bubuljica na obrzu i gnojcina odvratna pocela da se sliva niz obraz kao grudva suza hahaahah i neverovatno je bazdilo

bazziju baka istiska bubuljice preparatom njegovog ličnog doktora

ahhaha kako su ga klepili u potiljak pa mu napred izasla,jel mu dopira do kraja glave?

bazzi nema bubuljice njegova koza je svilena

a znači ovo je ol i ti 1 na 1 tema jel?
mwah napooshtam vas

ollanik

haahah gde to brate,ja se ne secam da su mi pokazali,mozda jesu al sam suzbio duboko u podsvest

nemam pojma jahahaha mozda samo u mojoj familiji secam se da mi je keva pokazala onako na sekund i nisam.imao vremena da sse udubim u lepotu preko koje me jje hranila ahahahaha ne bi me chudilo da je nesto nprotiv uroka.

nemoj terati eru,brate

hahahahahaha a kad pogledam stvarno bi me boleo kurac i da su mi pokazali to sta

Nemam bubuljice
Pozz

jeste da je izvadjeno zajedno sa mnom iz kevine picke,al sta je tu strasno,priroda i sve

Ma znam braze ali koj kurac sedam godina bleji u nekoj kutijici i onda ti bpokazu tu gadost??

Pa ahahahahahah zamisli nsta je to bilo i koliko je taj chir nabrekao i bio pod napetoscu kad su ga udarili ubpotiljak i to je puklo ahhahah

sad zamisljam tu scenu i nije mi dobro...kako jbt ahahh

baš sam skoro pomenuo kako može da se otruje mozak preko bubuljica :O