Prijava

kako,iscedis je izvana?

Ne znam ahhaahha verovatno se i dermatolog zaprepastio kad je video one bare po licu hahaha nije mogao da resi problem

Da li volite otvarati debilne teme?

ja brt sanjao pre neko vece kao imam neku malu bubuljicu na licu i kao fazon sad cu da te istisnem kurwo, kako sam je istisnuo brt ono se povecava i iz jebene bubuljice iskoci gnjecavi cmok smoki jebeni, trauma

kupa se - cedi se

taj redosled. Da omeksha

Ovaj debeli mislin da ima vise seksipila sa tim belim gnojemnahhaahahahha

обожавам да цедим бубуљице и лижем гној, исто тако волим да цедим митисере и гледам клипове цеђења бубуљица и митисера

ja te klipove nema teorije da gledam,kad je jedan lik iz nosa cedio prejucnecu bubuljicu ugasio sam odmah a mnoge sjebane klipove i one legendarne 2 girls 1 cup,1 man 1 jar i ostale gledao sam sa smorenom facom

Мени пре неки дан урасла длака изнад курца, прво ми је 2 дана био црвен и натекао предео око ураслине, и лагано је цурио топли смрдљиви гној. Кад сам проценио да је сазрило, стиснуо сам и изашло је око 1 кубни центиметар материјала. Гној, сукрвица, хемолимфа + те 2-3 длаке са све фоликулом (кореном) које су излетеле под притиском. Након захвата сам се осетио јако задовољно. И не, немам клип :(

. И не, немам клип :(

ja taman pripremio krpu za spermu :(

inace u prvom srednje sam imao preogromnu bubuljicu na kurcu,veliku debelu ogavnu tvrdu bubuljicu,jednom reko ae da iscedim ovo,krenuo da cedim i krenula da izlazi zhutobelakrvava tecnost,meni se slozilo ahhahah crno na oci,al onda sam se navikao na tu bubuljicu i posle nekih mesec dana nestala sama od sebe je skroz

Da dam svoje mišljenje volim da cijedim bubuljice one velike ali njih imam baš rijetko fazon jednom godišnje i onda da stanem ispred ogledala kad ih cijedim i gledam kako bubulj izlijeće napolje i prska po staklu.