Prijava

Ovako, obraćam se moderaciji, a za komentare hejtera ne marim: molio bih vas da pročitate šta vam je Njegovo Prvosveštenstvo Kaizen Odsutni poručio u ovoj temi, što su neki drugi pojasnili u ovoj.

Neki od konkretnih nekažnjenih primera:
Риха Дисидент (vratio se):

glup si. glup si ko kurac. glupane glupi.

ko vam smišlja ove gluposti

bravo momče, prstani da dišeš

rijetko glupo

mehanizam je hrvatska riječ

(šta god to značilo)

poludebilno je konstatovati da je poludebilno suptilna konstatacija -

(moj omiljeni)

Дурбин

Који дебилизам.

Ма ја бих по њој само прскао, па бих је вратио теби да живите у складној заједници.

Види овако. Да постоји прецизнија скала дебилности, овај постер би опет био високо котиран. -

Лепа ти је риба, само мало дебилна. +

Ништа слађе него дати минус на овакво троњање.

Ako sistem suzbija rafalno minusanje, to je ok, ali ako smo iole odrasli, treba malo upristojiti konverzaciju... iako smo Balkanci.

Ajd ubij se majmune esi realan ti bre

udavi se u mejmunskom chmeru

AHAHAHAHAHAHAH KAKVA TEMA

Koji bolid jbt
Bobrock je bio mag za ovog. I bio dete a ova konjina ima 30 dina.

Durbin je meni dao 140 minusa fazon pa me boli kurac. Sta kukate
Mada izvini nervozan sam zbog kladionice

Mali podsetnik za moderaciju- banovati za verbalni delikt. ---od samog nalova znoj ljuto od transfera teche al to nije nista procitajte uvodni post

ovaj majmun ovdje, on, prvo da je normalan ne bi sad bio u kući. subota. nit on može šta sprčit, nit on... on je debil. njemu je krivo što ja i bohor, za bohorom se okreće pola kikinde ili tako nekog sela. ovaj olanik je isto jedan normalan lik.
al otvorit ću ja javnu kuću pa ćeš biti manje frustiran, daću ti popust debilu jedan degenerični. nisam ja iznerviran. ovo su isfrustirani ljudi, umesto da podržavaju njima je krivo. on mene vrijeđa. jebo tu priču gruba riječ boli više od šamara.
zapamtite svi mamu vam jebem riha je ko oklopno vozilo. nemam ja samo pištolje, imam automate i ko mi dođe kući sve ću vas pobiti majku vam jebem.

DustBG

Glup si.
Glup si mnogo.
Glup si nemerljivo.
Glupa ti je tema.
Debilna ti je tema.
Definicije su ti sranje sigurno ako nijednu nisam pročitao.
Posteri su ti još gori.

Види овако. Да постоји прецизнија скала дебилности, овај постер би опет био високо котиран. -

e ja da sam ja ovo napisao? jako lijepo rečeno.

ovaj majmun ovdje, on, prvo da je normalan ne bi sad bio u kući. subota. nit on može šta sprčit, nit on... on je debil. njemu je krivo što ja i bohor, za bohorom se okreće pola kikinde ili tako nekog sela. ovaj olanik je isto jedan normalan lik.
al otvorit ću ja javnu kuću pa ćeš biti manje frustiran, daću ti popust debilu jedan degenerični. nisam ja iznerviran. ovo su isfrustirani ljudi, umesto da podržavaju njima je krivo. on mene vrijeđa. jebo tu priču gruba riječ boli više od šamara.
zapamtite svi mamu vam jebem riha je ko oklopno vozilo. nemam ja samo pištolje, imam automate i ko mi dođe kući sve ću vas pobiti majku vam jebem.

http://www.crorec.hr/crorec.hr/uwe_objects_images/8/101118_VUCO_300.jpg

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

V U C O
U
C
O

ovaj nije realan. ovo nije istina. sve to sto kenja, to nije istina.

Koji ću kurac kod tebe kući kad pretiš Riho, pičko. Ja mislio čekaće me ladno pivo i vruća janjetina a ti automate spominješ.

Njegovo Prvosveštenstvo Kaizen

Mislim da pricha o gazdi

Ako sistem suzbija rafalno minusanje, to je ok, ali ako smo iole odrasli, treba malo upristojiti konverzaciju... iako smo Balkanci.

ZASHTO STE AUTOSHOVINISTI LJUDI DECHKO

G A Z D A
A
Z
D
A

Iz ove danashnje perspektive vukajlija je ranije bila jedan glupi pederski sajt