Prijava

Због постова појединаца и тема које су на граници спема, у последње време Форум изгледа ужасно. Немогуће је повести неку иоле озбиљну расправу, а да се неко не убаци својим покушајем хумора који је на нивоу упадица на часу, квази-средњошколског хумора и осталих малолетничких измотавања. Нове теме су такође врло плитке и крајње инфантилне, па и саме позивају на то.

Због свега тога, граница спема се помера више, те се модератори неће либити да без упозорења банују за глупе спем-постове, теме и најзраличитија измотавања на озбиљним темама. Примера ради, уколико немаш ништа паметно да изјавиш на дату тему, а напишеш 'Зашто то радиш, децхко?', моћи ћеш се нагледати сајта и форума само из офлајна у наредним данима. Или уколико немаш довољно материјала у свом мозгу да изјавиш нешто иоле смислено, а постујеш слику кифле у знак подјебавања, црно ти се пише. Дакле, ако не умеш да се укључиш у дискусију, боље ћути. Или се излогуј, па иди и смарај укућане својим доскочицама. То су неки банални примери, али знате на шта мислимо.

Такође ће бити бановања због отварања тема у погрешним подфорумима, а то се нарочито односи на теме које служе за игру, а које су отворене ван подфорума 'Игре'.

Ово је, дакле, упозорење. Нико неће бити банован за своје глупости досад, али чисто да знате, да не буде да нисмо рекли.

Поздравља вас тим модератора, будите добри!

saveti:

ponovo pogledate malo opis podforuma igre, i podforuma zezanje koji je preimenovan u humor pre otvaranja teme.
-----
pitanje:
da li u spem spada i dali se banuje ako npr krenemo na tu temu o kojoj se radi pa malo skrenemo...znaci malo skrenuli sa teme
odgovor:
naravno da ne. banuje se za namerno postapanje, i upadice. kao i za teme koje spadaju u podforum igre, a van su njega.
-----
pitanje:
A da li se banuje kada autor zaista otvori neku glupu temu i napadnu ga sa kiflom i decxkom? Mislim, ne kada tema ima smisla, nego ako je tipa "zašto ste mi obrisali poster"?
odgovor:
da. ako neko otvori glupu temu, ignorisite, ili prijavite vec negde, to je jedini lek protiv ovoga
------
pitanje:
sta ako otvorim temu u pogresnom podforumu. to je siguran ban?
odgovor:
Није толики проблем кад неко погреши подфорум, ал' има аутора који се намерно спрдају и то се види. to se banuje

da potpisem i dodam da ponovo pogledate malo opis podforuma igre, i podforuma zezanje koji je preimenovan u humor pre otvaranja teme.

Ladno je jedna tema forum je postao sranje zapravo uspela. Podrzavam, ovo je postalo ubistvo. Nadam se da ce da rezultira promenom kvaliteta postova, a ne umiranjem foruma.

Samo da pitam, da li u spem spada i dali se banuje ako npr krenemo na tu temu o kojoj se radi pa malo skrenemo...znaci malo skrenuli sa teme
Npr juce smo pricali nesto na prodajem - kupujem itd itd i pokrenuli smo pricu malo o cipovanju ps 2 i malo o igricama za segu...
Da li se banuje zbog toga?
Zbog malog skretanja sa teme?

Konačno ste se setili, decxko... :)

@sale, naravno da ne. banuje se za namerno postapanje, i upadice. kao i za teme koje spadaju u podforum igre, a van su njega.

Da li je moja tema "Parodije na filmove" na pravom mestu otvorena? Ja mislim da nisam pogrešila.

A da li se banuje kada autor zaista otvori neku glupu temu i napadnu ga sa kiflom i decxkom? Mislim, ne kada tema ima smisla, nego ako je tipa "zašto ste mi obrisali poster"?

Moze li da se precizira malo sta ide u "Igre", a sta u "Humor"? Npr. tema "Znam lika koji je" meni deluje vise kao tema iz "Humora" nego iz "Igara".

U stvari, svakako je drasticno banovati zbog pogresnog podforuma (osim kad je bas ocigledno ili kad je visestruko povratnistvo u prekrsaju).

Ali za otvaranje debilnih tema nije drasticno najesti se banana, stavise, nekim autorima ocigledno nedostaje kalijuma, cim tako vape za bananama.

A da li se banuje kada autor zaista otvori neku glupu temu i napadnu ga sa kiflom i decxkom? Mislim, ne kada tema ima smisla, nego ako je tipa "zašto ste mi obrisali poster"?

da. ako neko otvori glupu temu, ignorisite, ili prijavite vec negde, to je jedini lek protiv ovoga.

a da dodam za saleta... svaki normalni korisnik foruma ne treba uopste da se sekira za bilo sta sto je napisano gore, posto nikakve promene nece da primeti... prepoznace se sasvim dobro oni kojima je ova tema upucena

Nadam se da moderatori neće zloupotrebiti ovo stanje sranja.

Кад је очигледно да је човек отворио бесмислену тему чије је затварање питање тренутка, постовање на таквим темама је увод у најглупљи бан.

Moze li da se precizira malo sta ide u "Igre", a sta u "Humor"? Npr. tema "Znam lika koji je" meni deluje vise kao tema iz "Humora" nego iz "Igara".

u pravu si, moja greska za tu temu.

ne možete da stanete na kraj trolu i spemu, jedni će otići, drugi će doći...

Да сад имам муда па да ти окачим кифлу једну, ђими...

Стварно форум личи на једно велико говно... Слабо ђе постујем јер је свака тема релативно иста и на истом нивоу, има можда 2,3 теме које су ок, које нису усране спемом и говнима.

Немојте баш за отварање тема у погрешном подфоруму, можда неко не зна ђе треба, али оне теме нпр из СВЕ ВЕЗАНО ЗА ВУКАЈЛИЈУ које се тичу брисања постера и дефки треба да пребачита у игре или неђе тамо

U stvari, svakako je drasticno banovati zbog pogresnog podforuma (osim kad je bas ocigledno ili kad je visestruko povratnistvo u prekrsaju).

Па, добро. Није проблем кад неко погреши подфорум, ал' има аутора који се намерно спрдају и то се види.

Ali za otvaranje debilnih tema nije drasticno najesti se banana, stavise, nekim autorima ocigledno nedostaje kalijuma, cim tako vape za bananama.

Тотално вапе.

A da li se banuje kada autor zaista otvori neku glupu temu i napadnu ga sa kiflom i decxkom? Mislim, ne kada tema ima smisla, nego ako je tipa "zašto ste mi obrisali poster"?

Зависи од случаја, али требало би. Коме се не свиђа тема, нека је пријави за закључавање. Све то може без мангупирања.

naravno, otvorena tema moze da zavrsi u igre nakon velikog spema kasnije i banovanja, kao i obrnuto, ako se iz igri izrodi nesto zanimljivo.
tada otvarac teme nema nikakve posledice.

Može li neko da mi odgovori na pitanje koje sam postavila?