Prijava

ima ali poceli da skidaju sve sa kickassa, nadji preko torrentza ima i prevod

ko ispicke nadjoh na torrentzu i skinuh bas sa KATa . Hvala na info, ja mislio ono kraj

Realno, vnugo od serije!

Баш је срање завршетак сезоне

Ko da je S. King pisao, on bogat, a kraj gowno....

срање је цела серија, негде у рангу са да винчијевим демонима

Smeće od finalne epizode. Serija se držala do 3. epizode. Poslije nisu znali šta da rade, ojebati sezonu ili razvodniti, da može još koja sezona.
Rami Malek mnogo dobar glumac.

Meni taj Rami Malek izgleda kao decko koga treba dobro isutirati, ima tako neku facu retardiranu

Meni taj Rami Malek izgleda kao decko koga treba dobro isutirati, ima tako neku facu retardiranu

On je već ružan, ne bi ništa napravio ako ga našutaš nogama. Bolje bi bilo ove preljepe dječake isprenabijati, pa da budu ruyni i tuyni.

bote kad vidim kristijana slejtera ovde čak me natera da mislim kako je bolje odradio šon konerijevog potrčka kad je bio sasvim malen

Gleda li neko sezonu 2? Prve 4 epizode ojebale poprilici

Solidno zamisljeno, ali puno rupa u scenariju

Princip u kancu CEO-a Evil-Corpa.

Daleko od sjajnog, brt. Da je on uzor ovim kvazirevolucionarima pa i nekako (iako bi i to bio blam, ali malo manji), nego je uzor čoveku koga predstavljaju kao čelnika najvećeg zla u istoriji čovečanstva. I pluš što kaže ono da "pucanj u pravo vreme može do rata dovesti" ili slično, a nas bi oni silovali i da princip nije roknuo Ferdinanda, mada je ovo prvo generalni stav većine zapadnih istoričara. Saće Car da uleti da objasni.

смеће од серије, зајебао сам се јако што сам одгледао прву епизоду друге сезоне, а онда још више због оне после ње

Saće Car da uleti da objasni.

Haha Prove

jedva gledam tu seriju.gledam 10 min pa prekinem, prosetam se po kuci i pojedem neku vocku pa ako ne smislim nesto pametnije da radim onda nastavim da gledam.nisam bio skoncentrisan kad sam gledao zadnju epizodu ali mislim da je ona scena kad prica o bogu glupost i kenjanje koliko sam ja shvatio on krivi boga zbog verskih ratova, valjda su iskljucivo ljudi odgovorni za svoje postupke e ako je krivio crkvu onda ok

Ne krivi Boga, nego koncept religije, i ljudi koji je zloupotrebljavaju kako bi pravili ovce od naroda