Prijava

http://www.vreme.com/g/images/464243_Untitled-3.jpg

ШОКАЧКИ ДОБРОВОЉАЦ ФРАНКО СИМАТОВИЋ

(који смо ми блам.. усташа нам требо...)

тако млада а већ мађарица

бохор је за тебе акран

бежи трулексе у курац

данк хвала ти, видео сам на сандијевом фбу страницу најљепше цигањке ложим циганке већ 20мин(мада би јебо пола али спрдам се тренутно)

ЛОЖИ ИХ СЛОБОДНО БРТ... ЈА НЕ СМЕМ ОЋЕ ДА ПРИЈАВЕ ЛАЖНИ ПРОФИЛ.. А НЕ ГАСИ МИ СЕ САНДУ. АКО ПОЈЕБЕШ НЕШТО СЛИКАЈ БРТУ РУМУНСКУ ВАЏАЈНУ

па знаш шта крено сам са најнижим прозивкама нисам ни сањао да ће ганкеци да се помаме сад већ покушавам да зајебанцију окренем у јебање згуза видећемо шта ће бити ако ништа макар сам их спрдо дећете на аду ја палим на брдо

АХАХА ПА ЈА ИХ БАР ИМАМ ОВДЕ ЛАЈВ. ОНЕ ВОЛЕ ДА ИМ ПРИЧАШ ПРЉАВО И ПРОСТАКУШЕ СУ.НАСТАВИ ТАКО И ОЈЕБАЋЕШ 3-4 ПОМНОЖИ СА 7 И ЕТО КОЛИКО ГОДИНА СРЕЋЕ ЋЕ БИТИ...

јебо сам ја циганке и раније па среће и није било нешто, ја би то јебо чисто због јебања. зови неки дан у госте да вијамо циганке кроз високу обреновачку травуљину

и терамо их да певау БЕЛА ЦИГАНКА ТЕБИ БИЋУ ЈА КОШТАЋУ ТЕ АЛИ...............НИКАДА НЕ ЖАЛИ

ЈА НИСАМ НИКАД ОВЕ МОЈЕ СУ ШТРОКАВЕ. МАДА САМ ВИДО ПРЕКЈУЧЕ У ПОШТИ ЈЕДНУ КОЈОЈ БИХ ЗАБИБЕРИО. ТИ СИ ПОЗВАН ОЛВЕЈЗ, АЛ НЕ СМЕМО ДА ЈУРИМО ЗАЈЕДНО, УШТРОЈИЋЕ МЕ ОВА КРАВА ЉУБОМОРНА...

овамо код нас има скоро па чистих хахахаха ајде бре биче нека диверзија ти само идеш са мном и те форе стандардне

ТЕШКА ПРИЧА... НЕИЗВОДЉИВА ХАХА

да је бохор па да поверујем да је папуча за тебе никад не би реко

ХАХАХАХА, НИСАМ БРЕ. САМО НИКАД ТО НЕ РАДИМ ОВДЕ И У ОКОЛИНИ... АЈМО У СУБОТИЦУ НПР.. ТАМО ЋУ ДА ИХ ЈУРИМ БРЖЕ ОД ТЕБЕ ХАХАХАХАХА