Prijava

Jebaćemo ih opet u LŠ na jesen. Samo ovog puta ne u Beču.
EDIT: Ipak nećemo. Bićemo jedni i drugi u prvom šeširu.
EDIT 2: Ipak hoćemo ali u nokaut fazi.

U tome je i fora što deru jače timove. Lester je najčešće pobedjivao velike timove na srčanost i želju. Veliki timovi su im to dozvoljavali jer su se otvarali i to su sjajno koristili Mahre Okazaki i Vardi. Al sad im posle Arsenala dolazi "lakši" timovi koji će se zatvoriti i prepustiti im inicijativu. Neki sličan problem koji je imala Borusija protiv timova koji se zatvore.
Bar se nadam.

Sanšajn ako misliš da će Arsenal da osvoji PL, od toga...kurac.

Inače, očekujem iks Ars-Lester, 1:1.

oni su sada prelozeni tako da kapiram da ce gaziti sve te slabije timove,uslovno receno.ili ce sagoreti,pa popusiti od svih do kraja.to je ono gubljenje busole,ko muve bez glave.igra im je dobra,sada psiha igra glavnu ulogu.

Tačno sam očekivao neki ovakav naslov. Samo sam ga pre očekivao od Blica ili Telegrafa a ne od njih. Gluposti.

http://www.mozzartsport.com/vesti/znate-li-da-je-srbin-stvorio-mocni-lester/127279

isto je tako stvorio i portsmut.

Kad god pomislim da će Utd da živne malo, oni me razuvere. Jedino mi greota za Matu, ostale bih sve motkom proterao.

30 minuta nisu šutnuli na gol, tek u 31. min. prvi šut jbt. PROTIV SANDERLENDA.

Mata burazer, kažem ja.

Jesu se podigli malo? Da ih vijam na lajvu? Dobra kvota :)

A ja se nervirao što sam okasnio za 2

Kapiram da ce doci 2.

Ma pišam se na 2 kad ja kidam zivce

Etkinsone jebem ti dete

Vardi prevejana lisica (kapirate lisica kao Lester ehehehe) iskusno je pao. Većina sudija bi svirala penal u takvoj situaciji. Jebaće ih Lester ljuto.

Etkinsone jebem ti dete

Volkot dao gol haha sjajno

ide mi na kurac ovaj lester strašno, opet im je sviran penal, nepostojeći, 10. ove sezone (sledeći je svonsi sa 5); drinkvoter nije dobio čist crveni za onaj start sa otvorenim đonom; hut rukom izblokirao žirua, čist penal

Kad ti je sudjeno da budes jeban gaće same spadaju

Hahaha pa da l je realno