Prijava

Čuvari plaže.
Pamela u najboljim godinama :-D

http://www.blic.rs/data/images/2010-11-04/87558_zabselo03-foto-z-ilic_f.jpg?ver=1288897128

Радашин ми делује као паметан избор. Сам свој кројач судбине, односно режисер и сценариста. Изрежираш себи да ћеш јебати квалитетне милфаре од Жотине свастике (Сузана Манчић) до судинице Лабуде (Нела Михаиловић). Пошто могу да напишем сценарио какав хоћу, било би мање Жотине свастике, а више судинице Лабуде. И наравно, ту би се повремено појавиле још неке добре милфаре попут оних из Жена са Дедиња, можда мало Мирјана Карановић, ал' под условом да се среди, да буде лепа, манекенка да буде. И питао би' Кусту да ми позајми Монику Белучи, са којом ћу да имам аферу, а недуго затим умирем, пошто ми се преврнуо трактор на главу, ал' је овог пута био прецизнији. Мис'им трактор. После тога ћу да се повучем из серије, остаћу само као режисер и сценариста. Мис'им, нема смисла више... Нек јебе мало и бата Милашин.

TheWaveRider
Čuvari plaže.
Pamela u najboljim godinama :-D

prvo ona slika za komad, sad pamela, bas oces da te neko ubije od kurca

ne dirajte mi wejva....uživa moju naklonost!!

jeste da se ne vide na slici, ali pokazao je da ima muda!! :))

4ever respect!

Ili u everybody hates chris, sa crnjama

Person of interest - maskirana u onog zločestog dedu išla bih gradom i razbijala kamere :P

komad, zločesto zvuči preseksualno

Jao komad bezobraznice:))

komad1974
Person of interest - maskirana u onog zločestog dedu išla bih gradom i razbijala kamere :P

ovako si samo zločesta baba jbg :)

Eru, imaj respekta. Ne kaže se "baba", nego "mlada odavno"!!!!

baba svakako...ali o ovome zločesta bi se dalo raspravljati :P :))

Zadnje je vreme došlo kada polu-baba iz komšijske nam države, sa užeglim izgužvanim sisama koje se razmnože na više delova kao osmi putnik kada ih nabudži, počela da otvara teme. Voleo bih da sam zatočen u seriji "Nip/tuck" kako bih tvoje poprsje, iz novčanu nadoknadu naravno, učinio glatkim i jedrim, kao što je bilo pre nego te je sedenje za šalterom erotskog bioskopa u Virovitici uzelo pod svoje pre dvadesetak godina.
Cepkaj karte i ne loži se, smežurana gospođo.

celtic debilčino

Eru, jel se ti to gađaš jezicima? Mladiću nezreli, ne prijeti preko interneta, niko te ne mrzi, ali vidim da si se ti premalo u životu oznojio, i nisi dovoljno najebo da bi naučio kako da se ponašaš. Molim te, ne obraćaj mi se više.

Bushido zlato...nisam ja polu-baba....ja sam full baba..ne budi pesimista....:P
moje grudi ne samo da su užegle nego i smrde....jebi ga, kad se tako zgužvaju nemo'š oprat dobro...razmnože se na točno 16 dijelova (fyi)...

A ovo da ti Hrvatica otvara teme na "tvom" portalu je već prestrašno i neoprostivo...ja da sam na tvom mjestu nebih ovdje kročila nikad više....
Zgasi lijepo komp i odi popij kavu

http://i57.tinypic.com/2vb4z8m.jpg