Prijava

Arkan - omogućio ti je da si živ

Hahahahahahahaha
Običan lopov.

KOLIKO SI GLUPI KLINAC NA SKALI 0 DO BOHOR?

Arkan više puta stavio čarapu na glavu nego Šešelj na noge.

Hahahaha gluperde čekaoničarske

Čule ne voli Arkna maltretirao mu je tatu negde sig

Arkan je napravio 10 puta više štete nego koristi.

Lopov i kriminalac obični.

Само сам се због овога улоговао...

Знамо ли како је аркан отишао к'о попишан из РС? а? а?

Радоване јебо си му мајку!

Arkan je Crnogorčina obična. Jedino su oni gori od međeda izbosne.

Ahahahahahah vidi se da smo veći Srbi zbog ovakvih glava.

Naš je Ratko našamarao Arkana kao pičkicu i poslao ga u pizdu materinu da pilićari po Beogradu.

Eto koliko je pretekao, 5 godina i roknuše ga kao zeca, jakog mi muda. E ako je jedan Arkančić mogao da bude strah i trepet u Srbiji šta bi onda jedan Veljko Milanković bio, leptijebem?

A i naš Ratko živ i dan-danas.

pa ratko imao vojsku srbije iza sebe i velika muda..tad mu je zivot bio u opasnosti svaki dan, mnogo ga je boleo kurac da trpi jos i arkana..a jel istina da mu je arkan ubio cerku posle toga?

Koju vojsku Srbije? xD

Srpska je imala 300 tenkova a od toga jedno 100 tenkova otetih od ustaša i balija, koliko je od toga došlo iz Srbije?

Da je Srbija davala podršku u liječenju, lijekovima, nešto hrane, kiseonik, logistiku - jeste.
Bilo je i dobrovoljaca - jeste. Koliko su pomogli? Neki bolje da nikada i nisu kročili na ovo tlo i sjeme im se zatrlo dabogda a neki su dali ono najdragocjenije i vječna im slava i hvala za sve.
A svi znamo da nisu smjeli da prdnu pravom vojskom jer bi NATO usrao Srbiju još 1993. godine, vako su malo čekali.

Bohore, Arkan je bio kum od veoma dobrog prijatelja mog ćaleta, i nikakvih problema nije bilo sa njim. I ćale je davno radio elektroinstalacije cecinoj sestri na konto tog prijateljstva, i onda nisu hteli da plate, ali se na kraju uz pomoć dede sve debelo naplatilo, naravno to je bilo negde 2001. kad su se krckale "arkanove" pare. 90-tih su mi Vuk Drašković, a 2000-ih Velja Ilić i Vuk dolazili kući, ja znam mnogo toga, a o tome koliko deda i ćale znaju se ne zna. A ti si običan šaban koji misli da je Arkan neko i nešto, ne Bohore nije. On je ništa i uvek je to bio i ostaće. Uostalom istorija će pokazati, još žive ljudi kojima je bitno da legenda o svemoćnom Arkanu traje, ali umreće i oni, pa će se videti. Elem, Borislav Pelević je zaplenio neku zemlju na Tari i podelio svojim rođacima, toliko o tim arkanovim srbendama i Arkanu samom. Iako verovatno troluješ za tu opsesiju Arkanom i dalje ne mogu da prihvatim da je neko toliko lud da se sprda tako, pa njega ni mama nije cenila ni poštovala.

скочимише мој ћале је био у босни на ратишту, де је био твој 99? ко је коме помого?

Marko očekuješ od likova koji su najzad dočekali "mir" da opet idu u rat? To je kao da očekuješ od slepca da ti pokaže pravi put.