Prijava

Neka, gde cemo onda da diskutujemo kad budete kod Tese?

Na temi "MARKO TODOROVIĆ (OVAJ SA MASKOM) KOD TEŠE TEŠANOVIĆA"

ГАСИ САЈТ КАЈЗЕНЕ АКО СИ МЕЂУ ЖИВИМА. ДА НЕ ПЛАЋАШ ЗАКУП СЕРВЕРА УЗАЛУД. ПА КАД ПУЈО БУДЕ КОД ТЕШЕ УКЉУЧИ ГА ОПЕТ, ОК?

ИОНАКО ЈЕ СВЕ ШТО ЈЕ ДАНАС ЛОШ ХУМОР У МЕДИЈИМА ПОТЕКЛО СА ОВОГ САЈТА И ТРЕБА УСТВАРИ ДА СЕ САМОЗАПАЛИМО. ДА НИЈЕ БИЛО НАС НЕ БИ БИЛО НИ ТАРЗАНИЈЕ НИ ГОВЊАКА НИ КОЧЕЊА НИ АРИЈЕЛА....

ne volim vukajlijase i tarzane iz slicnih razloga
inace neki dusan10001 ono neka treca liga vukajlije bi unistio tarzane sam,nikolas ne bi recimo jer je preslab i dalje jako

jel zvao bachej?

inace neki dusan10001 ono neka treca liga vukajlije bi unistio tarzane sam,nikolas ne bi recimo jer je preslab i dalje jako

Koliko ima Vukjlijaša u jednoj ligi? Pitam jer mislim da je treća liga prenisko za Dušan1001.

jel zvao bachej?

Zvali smo i ja i on ali su pičke ugasile uključenja gledalaca. Kapiram da su snajperisali temu i digli slušalicu čim su provlili da ćemo da zovemo haha

24 neka bude
ahhahah bilo bi prejako da su podigli slusalice

не бре, завршила се емисија после шеседам минута, нису имали времена да нас пусте

sa 24 godine postajes covek

ИОНАКО ЈЕ СВЕ ШТО ЈЕ ДАНАС ЛОШ ХУМОР У МЕДИЈИМА ПОТЕКЛО СА ОВОГ САЈТА И ТРЕБА УСТВАРИ ДА СЕ САМОЗАПАЛИМО. ДА НИЈЕ БИЛО НАС НЕ БИ БИЛО НИ ТАРЗАНИЈЕ НИ ГОВЊАКА НИ КОЧЕЊА НИ АРИЈЕЛА....

Surova istina

https://www.youtube.com/watch?v=71RHG-GwujI&t=355s maja počinje na 5:55 nemi intervju, pre toga soraja, krenuo ranije snimanje pa ovo zapalo

24 neka bude

Dušan1001 da se više eksponira bi mogao biti dosta jaka glava, tako bar ja imam osjećaj na osnovu ovako nešto što vidim brze mimove njegove i poznavanje domaćinske mimetičke scene, ali nije tip koji previše postuje niti razglaba pa zato tako misliš.

Ako samo govorimo o trenutno aktivnim Vukajlijašima mislim da je baš prenisko treća liga za njega ako ima 24 vukajlijaša po ligi.

Treba uraditi power ranking vukajlijaša realno hahaha. Spoilers: Radjard #1

hahahhahaha ja palim tv u 23:30 tripujem se da sam okasnio pola sata i vidim kako soraja prica o nekom nasilju a zatim nemi intervju sa majom nikolic. Intelekt, nivo, rame uz rame sa emisijom koja sledi.

a jbg brate tesko je racunati koji su aktivni sad tako da neka budu svi

Ako su čekaoničari 3. liga a papet master premijer liga onda sam ja Plymouth Ergela

premijer liga je al otpozadi :)

Kapiram da Pujanima Mylyca naredi pred emisiju šta će da pričaju hahaha

E ako nekoga zanima ono kuče dogo arhentino neka mi pošalje pvt, moj školski se bavi njima i prodaje. Solidan džukac sasvim.

АКО ПЛАЋАШ ПОШТАРИНУ СА НОВОГ ЗЕЛАНДА УЗИМАМ ЈА 4 КОМАДА