Prijava

Budale a po epizodi dobijaju 247000 dinara, pa ti onda racunaj.

EDIT: Ne pojedinacno, nego kao ekipa.

Mislim da to nije istina Chule37.

Mislim da mi je Mlađa iz Državnog posla ujak.

- 3000 - ne daju prevoz

Zbog poreza nekog verovatno, nisam siguran da je bas 247 al znam da je vise od 240 a manje od 250, to je velika lova s' obzirom da je Kesic po epizodi dobijao 64000 i to delio sa ovima iz Njuz.net

Oni su dobili dobar ugovor jer su ovi mislili da ce to da prodje dobro kao i Drzavni posao, al' verovatno su se zajebali. Opet pogledaj kolika je njihova ekipa pa ces videti da to i nisu neke pare, al' opet su dobre jer pojedini glumci u pozoristima dobijaju 3000 po predstavi.

Shto je bilo maco XD

Наташа је лепа девојка и има лепу гујсцу. Дао бих јој да ми се посере на пичкодера.

њуз је добио 80к+ евра од норвешке амбасаде, врв су и то поделили да кесићем пошто су платили рекет коме треба да их не дирају док пишу свашта што се сме и што се не сме

koji je razred nataša mrđa?

AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Rasni priznaj da si ga bacio sad

Loš im je format. Bolje da su pravili ozbiljnu kritiku i provukli nekoliko duhovitih opaski, nego ovo preseravanje.

Jaooo brate sad sam se sjetio najtransfer skeča dnevnjačkog... Brate moj, kao neka dva lika u emisiji i ovaj jedan govori "kafaniiiica" a ovaj drugi kao ljuti se znaš "kako to kafanica nemoj da ti jebem mater kaže se kafaaaana!"

Brate, zajebali su vukajlijaše koji u jebenoj 2016. i dalje prosipaju fore o ipčetu i jagnjetini...

Dnevnjak vs Andrija i Andjelka

Multi ne vidi se fotka.