Prijava

e pravila sam danas sok od zove :-D

Hahahhahhaha Kosmo :) Pozdrav i poljubac!

Zovo gde si se ti deo? :D
Nema te da više palamudiš na mojim satvorenijima :D

PS tako je ... KO sve danas ima decu ...

BUHAHAHHAHAHAH

ps
HAHAHAAHHA MAJMUNE

Мађијо хумора!! Заслужујеш круну за глупост. А чекај... већ је имаш.

Hahhahahahahhahahaha psiću kanda si sa svih strana najebo... :p lol. Lolita Loolooloooliiitaaaa :D

Prosto me unistavate evo znoje mi se muda

Одакле бре теби муда, јеси ли ти луд, псето?

Nemoj vise da me prozivas pls

Nemoj više da ga prozivaš!

Морам да те прозивам, само на тај начин прихваташ да са нама покажеш свој генијални хумор и интелигенцију. Лижеш ли муда као свако псето?

Granjka, sad ozb, ako nastaviš dobićeš ozbiljnu bančinu. Prestani, nije smešno. Nek pseto ide svojim putem, nećeš ga takvim metodama dresirati.

Njemu je najteže.

Одакле бре теби муда

Лижеш ли муда као свако псето?

odluči se granjka xd

e pseto znaš kako se kaže na sirotinju i zec kurac oštri

Je l' pseto navijac Crvene Zvezde? Msm ako jeste, razumecu zasto je ovako hronično ubijen u pojam

Omg ovo je pogrom

Ne ... mislim da svi grešimo. I da je samo lucidno nonšalantan.

Elem čitala sam ti defke i par njih mi pristade baš na prvu.

Kad imadem vremenca baciću pogled again. :)

Ako mislis na mene ja sam u sasvim solidnoj depresiji jer me unistavate prozivanjem evo vec par dana. Sinoc sam se pokrio cebetom i tiho jecao, bice vam zao(mozda) kada se ubijem. Ipak ste vi opasna skupina britkog jezika i opasno bezobraznog uma, neki me cak nazivaju psom u negativnom kontekstu na osnovu toga sto sam sam sebe tako nazvao ejjj pa to je bezdusno ;(

nemoj na sebe dizati ruku, pseto, svi ćemo se zajedno ovome smejati za par godina

VOJVODO88 valjda znas da sam se sve vreme salio i pravio show brt nemoj da se rokneš pls
Moze pivo tu negde kod arene?

Malo se, malo svađamo, malo se, malo mirimo, al jedno za drugo živimo

Znaci odemo na ćevape (deset u pola sa lukom i kajmak mmm) i pivo i sve zaboravimo. Nek dodje i bombas. Složna braća!