Prijava

imas milion recepata brate moj, najbolje ti je da napravis spansku pitu

šta je projara koji kurac

Šomi budi mi lik za lika.

samo im trazi da iskljuce xd

ma nisam u Bosni u Poljskoj sam, da sam u Bosni pao bi neki mito rakijom ili šta već ovi sa portirnice vole

Dal da pušim opušteno, jer najbolje da tog detektora boli kurac za par dimova

Ovo je otprilike tačno. Detektorima po sobama se uglavnom smanji osetljivost, tako da neće da reaguje na jednu cigaru. Verovatno neće reagovati ni ako duvaš u njega, ali ako preteraš, tj. ne luftiraš, skupiće se, jbg, zato i jeste na plafonu.
Dakle, puši, ali ipak i luftiraj.
Ne znam da li mu trepće ona crvena dioda ili su je isključili, ali ako trepće onda je ok. Kad konstantno svetli, onda ne valja :)
Neće pištati, samo će ti dežurni doći na vrata.

ne svijetli na ovom mom ništa, prozor mi je otvoren na kant dok sam u sobi a kad idem da radim, tada jedan ostavljam poluotvoren a drugi je na kant

+ što imam ovu malu svijeću, valjkastu i zdepastu, držim je u stalku, njena svrha je da mi da svijetlost jer mi je ova sijalica prejaka, ne mogu da budem u previše osvjetljenim prostorijama, a kontam da ona može da ubije taj miris dima koliko toliko

okej, upravo su mi se noge odsjekle, zapalim cigaretu i čujem nešto pišti i onda skontam da mi ide ova stvar

https://www.youtube.com/watch?v=_lb0HImG_MU

Ne daj da te savest sjebe :)

brate,tvoja je soba,ne moze ti niko tu odredjivati dal ce biti dima ili ne...zato ih samo pitas da iskljuce,ne moras ih podmicivati xd

Hahah tenore, uistinu gadan trip, bio bi još ljući da si rivao

hvala vam svima, sutra lijepim kesu oko detektora, ako me neko bude pitao otkud ovo ovde, reći ću da sam to tako zatekao i nisam htio da diram

sada slobodno iznesite problem koji vas tišti i mori iznutra, da ga riješimo zajedničkim snagama, vidite da smo za sad jako djelotvorni

Šef vas omalovažava svojim djelima? prevare, muljanja, kako im dohakati
Suprugu bi prevarili, ali ne znate kako? prevare, muljanja, kako im dohakati
Lažni pečat, prevlast nad detektorom? prevare, muljanja, kako im dohakati
Ukrali bi, uspjeli bi, snašli bi se nekako? prevare, muljanja, kako im dohakati
Pašteta i voda već danima? prevare, muljanja, kako im dohakati

brt jesi ti siguran da je taj detektor dima postavljen da ti ne bi pušio? možda su ljudi stavili u slučaju požara?