Prijava

Bogadanović u planetu 8.5 granica, na plus kvota 2.03, a u sokeru, maksbetu itd 10.5. Ko ima keša i volje neka juri plus u planetu i minus u ostalim. Naravno, singlove. I onda naravno mu ostaje da se nada da će dati 9 ili 10 poena da bude bogat, a ako da neki drugi broj poena, onda je na malom gubitku.

Augsburg-Ath.Bilbao GG3+ 1.93
Basel-Fiorentina GG3+ 2.25
Celtic-Ajax GG3+ 2.00
Villarreal-Rapid W. GG3+ 2.20
Molde-Fenerbahce GG3+ 2.15

Pratim te sa dvije marke. Pošteno? Pošteno.

hahahaha epik !

tor&ma
Bogadanović u planetu 8.5 granica, na plus kvota 2.03, a u sokeru, maksbetu itd 10.5. Ko ima keša i volje neka juri plus u planetu i minus u ostalim. Naravno, singlove. I onda naravno mu ostaje da se nada da će dati 9 ili 10 poena da bude bogat, a ako da neki drugi broj poena, onda je na malom gubitku.

Jedino ako su mu u sokeru smanjili granicu, jutros sam ja odigrao na 11,5

Nikolas.
hahahaha epik !

tor&ma
Bogadanović u planetu 8.5 granica, na plus kvota 2.03, a u sokeru, maksbetu itd 10.5. Ko ima keša i volje neka juri plus u planetu i minus u ostalim. Naravno, singlove. I onda naravno mu ostaje da se nada da će dati 9 ili 10 poena da bude bogat, a ako da neki drugi broj poena, onda je na malom gubitku.

PONUDJEN KO POCHASCEN MOLIM LEPO NIKOLA

Dukka
Jedino ako su mu u sokeru smanjili granicu, jutros sam ja odigrao na 11,5

Jesu, sad je 10.5

http://vukajlija.com/forum/teme/68563-polako-ali-sigurno?strana=133#post_3369673

Koliko ste nahvalili Benija za ovo, a ispade da igraju i Pol Dejvis i Arojo :)

Valjda bar ovi iz Olimpijakosa stvarno neće igrati.

Jel vi to tripujete da pre kladionica saznate ko igra a ko ne?

Hahahahah i dojave sa fejsa su proverene isto

Za NBA ligu znam da je moguće jer oni postave granice ujutru, a mečevi se igraju tek posle 12-13 sati minimum, pa ne mogu da budu sigurni ko će igrati i u kakvom stanju. Za Evroligu je već druga priča.

а не могу ја овај живот
http://i.imgur.com/qJPx2Au.png

Ne bih da te još više bedačim, ćirilični Šomi, ali na williamhillu piše da je Dortmund dva puta pogodio okvir gola.

Edit: Dok sam kucao, pogodiše i treći put nelol

Za NBA ligu znam da je moguće jer oni postave granice ujutru, a mečevi se igraju tek posle 12-13 sati minimum, pa ne mogu da budu sigurni ko će igrati i u kakvom stanju. Za Evroligu je već druga priča.

Da. I granice se ne menjaju.

Menjaju se poen gore dole, barem za igrače. Za timove možda više. I nikad ne izbacuju igrače iz ponude ili ubacuju nove.

A kako za igrače da odrade nešto ako npr u 23h (ili još i kasnije) saznaju nešto, da je neko povređen, da nekoga odmaraju?

Ne kažem ja da to automatski donosi zaradu, opet ti možeš sve živo da vidiš, sve podatke koje kladionice nisu imale kad su postavljale granicu, opet može da dođe sve kontra od onog što je logično.

Скендербег не даје го' 1.48
Молде - Фенер Х2 1.34
Монако - Андерлехт 1 1.85
Аугзбург - Билбао Х2 1.42

Квота 5.21

Braga-Liberec xpp

Celtic-Ajax 2pp

Club Brugge- Napoli tm1 1+pp

Legia-Midtjylland 0-1

Liverpool-Bordeaux 1

Marseille-Groningen 1

Molde-Fenerbahce 2

PAOK-Gabala 1

Villarreal-Rapid Vienna 1

NAPOMENA:
OVO SU SAMO PREDLOZI NISAM IGRAO NIŠTA A DA IGRAM IGRAO BIH
Liverpul x-1&gg
Molde x-2&gg
Viljareal dp11

Nije nikakva dojava kad ja napišem ko ne bi trebalo da igra pošto prenosim informacije sa Evroliginog sajta. Imaš tamo injury report koji se stalno apdejtuje, al' kapiram da većina ljudi ne gleda to. Ja sam to stavio čisto kao obrazloženje zašto sam odigrao nekog lika. Sad jbg, ispostavilo se da igraju i Dejvis i Todorović i Savan. I pored toga, Ogastin odigrao 15-ak min u prvom, ima 8 poena, Brajant već prošao. Dejvis izgleda stvarno vuče neku povredu, hramljao je kad je izlazio (iako je izašao zbog povreda).

Ma znam, Beni. I ja sam to često radio pred mečeve NBA, napišem ko ne igra ili se oporavio od povrede, ali onda su ljudi počeli da mi pišu: "šta nas briga nije ti ovo fantasy", "ništa to meni ne znači, napiši šta da odigram" ili "oladipo, oladipo nečiji je kurac pipo... nije moj!", pa sam počeo da stavljam samo šta sam odigrao.

sta si odigro

satoranski mije pushio gowno

Nema večeras NBA mečeva, proslavljaju Ameri dan kad su onomad oteli zemlju od Indijanaca.

Satoranski previše nesebičan jbt. Ima manje šuteva prosečno po meču nego Kristijano u fudbalu. I to poprilično manje.