Prijava

Trazim devojku od 18 do 35.Ozbiljan sam iskren nezan i osecajan.Volim da se druzim da putujem kolima svuda kad sam u mogucnosti.Molim sponzoruse cdi transe pedere da me zaobidjite takve saljem u blok smesta.Do sada samo neke zebancije.O meni visok sam 185ccm tezak 72kg.SAMO SRBIJA van ne zanima me pa makar ta spavala na parama.Ja trazim samo kod mene na selo.Vise zet u kucu ili sa decom me vise ne zanima uglavnom takve su me uvek prevarile i iskoristile.Nisam pusac ne kockam se,ne drogiram se i posten sam covek sa sela.Rodjen sam 09.06.1987 u BORU u 02.30h nocu.Bavim se stocarstvom i poljoprivredom.Imam solidne prihode od toga.Molim samo devojke i zene ostale koja vam je moja objava smesna da me zaobidjite.Nemoj te me vredjati ili svasta pisati sve cu lose komentare slati u blok.Izlazite mi neka.Ili neko ko ima (cerku,rodjaku)samo ozbiljna ponuda.,Ja zaista trazim brak ii srodnu dusu tako da znate mene ne zanima ko vas neki ili neke druzenje zezanje ili avanture.Nisam prevarant sa sela sam LAZNICA opstina zagubica 53km od BORA.Ja trazim od danas pa uvek samo kod mene na selo.Prednost samo neka koja voli prirodu zivotinje stoku i mene naravno i koja zeli naravno decu.Nemojte mi uopste vise slati zahteve ako niste neka ozbiljna pogledajte pazljivo objavu moju po svim grupama pa tek onda mi se javljajte.Paznja ne saljem ni dopune ni posnet.Dolazim svuda po citavoj srbiji kolima o svom trosku.Tako da sam bio jasan.O partneru:samo dolazi u obzir koja je namucena osecajna zeljna ljubavi i paznje samo takva dolazi u obzir i sa sela koja navikla da radi na poljoprivredi.Tatine ili cerkine maze od danas me vise ne zanimate.Samo siromasna dolazi u obzir koja ima puno brace.E da jedinice me ne zanimate uopste.Ne prihvatam devojku pusaca,stop cigarete i devojku ili zenu koja pije.Samo vrednu radnu i postenu koja isto takvog trazi ko mene.Isto takvu trazim sebi slicnu ko ja.Vise manekenke plavuse crnke brinete ne dolazi u obzir.Moze cak i romkinja ali da hoce doci na selo i da mi rodi decu.Nisam zenskaros niti pijanica.Da me to zanima nebih trazo sebi ni ovde a ni uzivo vec 6 godina srodnu dusu.Moj info VIBER ILI WATCAP +381621458165.

Paznja ne saljem ni dopune ni posnet.

cistaci snega danas nisu imali puno posla http://i.imgur.com/LkQiakh.png

Vuka postala DM Sat.

A miiiiiiiicaaaaaaa

Alo bre sto si moj broj ostavio?!

samo za ljubitelje obljube!

A sto bre prekidas vezu? Ovaj sto zove je divan momak. Skroz odgovara.

185ccm tezak 72kg

185 kubika, 72 kila... Kastomizovana Yamaha DT?

Je l' daješ u dupe?

Jel bi mogao ti malo kulturniji da budes?

Da li analno opštiš?

˙591854129183+ dɐɔʇɐʍ ıןı ɹǝqıʌ oɟuı ظoɯ˙nsnp nupoɹs ɐuıpob 9 ɔǝʌ oʌızn ıu ɐ ǝpʌo ıu ıqǝs ozɐɹʇ ɥıqǝu ɐɯıuɐz oʇ ǝɯ ɐp˙ɐɔıuɐظıd ıʇıu soɹɐʞsuǝz ɯɐsıu˙nɔǝp ıpoɹ ıɯ ɐp ı oןǝs ɐu ıɔop ǝɔoɥ ɐp ıןɐ ɐظuıʞɯoɹ ı ʞɐɔ ǝzoɯ˙ɹızqo n ızɐןop ǝu ǝʇǝuıɹq ǝʞuɹɔ ǝsnʌɐןd ǝʞuǝʞǝuɐɯ ǝsıʌ˙ɐظ oʞ nuɔıןs ıqǝs ɯızɐɹʇ nʌʞɐʇ oʇsı˙ǝuǝɯ oʞ ızɐɹʇ boʌʞɐʇ oʇsı ɐظoʞ nuǝʇsod ı nupɐɹ nupǝɹʌ oɯɐs˙ǝظıd ɐظoʞ nuǝz ıןı nʞظoʌǝp ı ǝʇǝɹɐbıɔ doʇs'ɐɔɐsnd nʞظoʌǝp ɯɐʇɐʌɥıɹd ǝu˙ǝʇsdon ǝʇɐɯıuɐz ǝu ǝɯ ǝɔıuıpǝظ ɐp ǝ˙ǝɔɐɹq ound ɐɯı ɐظoʞ ɹızqo n ızɐןop ɐusɐɯoɹıs oɯɐs˙ǝʇɐɯıuɐz ǝu ǝsıʌ ǝɯ sɐuɐp po ǝzɐɯ ǝuıʞɹǝɔ ıןı ǝuıʇɐʇ˙ıpǝɹʌıɹdoظןod ɐu ıpɐɹ ɐp ɐןʞıʌɐu ɐظoʞ ɐןǝs ɐs ı ɹızqo n ızɐןop ɐʌʞɐʇ oɯɐs ǝظuzɐd ı ıʌɐqnظן ɐuظןǝz ɐuظɐɔǝso ɐuǝɔnɯɐu ǝظ ɐظoʞ ɹızqo n ızɐןop oɯɐs:nɹǝuʇɹɐd o˙uɐsɐظ oıq ɯɐs ɐp oʞɐʇ˙nʞsoɹʇ ɯoʌs o ɐɯıןoʞ ıظıqɹs ظoʌɐʇıɔ od ɐpnʌs ɯızɐןop˙ʇǝusod ıu ǝundop ıu ɯǝظןɐs ǝu ɐظuzɐd˙ǝʇظɐظןʌɐظ ǝs ıɯ ɐpuo ʞǝʇ ɐd ɐɯɐdnɹb ɯıʌs od nظoɯ nʌɐظqo oʌıظןzɐd ǝʇظɐpǝןbod ɐuظןıqzo ɐʞǝu ǝʇsıu oʞɐ ǝʌǝʇɥɐz ıʇɐןs ǝsıʌ ǝʇsdon ıɯ ǝʇظoɯǝu˙nɔǝp ouʌɐɹɐu ıןǝz ɐظoʞ ı ouʌɐɹɐu ǝuǝɯ ı nʞoʇs ǝظuıʇoʌız npoɹıɹd ıןoʌ ɐظoʞ ɐʞǝu oɯɐs ʇsoupǝɹd˙oןǝs ɐu ǝuǝɯ poʞ oɯɐs ʞǝʌn ɐd sɐuɐp po ɯızɐɹʇ ɐظ˙ɐɹoq po ɯʞ35 ɐɔıqnbɐz ɐuıʇsdo ɐɔıuzɐן ɯɐs ɐןǝs ɐs ʇuɐɹɐʌǝɹd ɯɐsıu˙ǝɹnʇuɐʌɐ ıןı ǝظuɐzǝz ǝظuǝznɹp ǝʞǝu ıןı ıʞǝu sɐʌ oʞ ɐɯıuɐz ǝu ǝuǝɯ ǝʇɐuz ɐp oʞɐʇ nsnp nupoɹs ıı ʞɐɹq ɯızɐɹʇ ɐʇsıɐz ɐظ'˙ɐpnuod ɐuظןıqzo oɯɐs(nʞɐظpoɹ'nʞɹǝɔ) ɐɯı oʞ oʞǝu ıןı˙ɐʞǝu ıɯ ǝʇızɐןzı˙ʞoןq n ıʇɐןs ǝɹɐʇuǝɯoʞ ǝsoן nɔ ǝʌs ıʇɐsıd ɐʇsɐʌs ıןı ıʇɐظpǝɹʌ ǝɯ ǝʇ ظoɯǝu˙ǝʇıظpıqoɐz ǝɯ ɐp ɐusǝɯs ɐʌɐظqo ɐظoɯ ǝظ ɯɐʌ ɐظoʞ ǝןɐʇso ǝuǝz ı ǝʞظoʌǝp oɯɐs ɯıןoɯ˙ɐboʇ po ǝpoɥıɹd ǝupıןos ɯɐɯı˙ɯopǝɹʌıɹdoظןod ı ɯoʌʇsɹɐɔoʇs ǝs ɯıʌɐq˙nɔou ɥ03˙20 n nɹoq n 7861˙90˙60 ɯɐs uǝظpoɹ˙ɐןǝs ɐs ʞǝʌoɔ ɯɐs uǝʇsod ı ǝs ɯɐɹıboɹp ǝu'ǝs ɯɐʞɔoʞ ǝu ɔɐsnd ɯɐsıu˙ǝןıʇsıɹoʞsı ı ǝןıɹɐʌǝɹd ʞǝʌn ǝɯ ns ǝʌʞɐʇ ɯouʌɐןbn ɐɯıuɐz ǝu ǝsıʌ ǝɯ ɯoɔǝp ɐs ıןı nɔnʞ n ʇǝz ǝsıʌ˙oןǝs ɐu ǝuǝɯ poʞ oɯɐs ɯızɐɹʇ ɐظ˙ɐɯɐɹɐd ɐu ɐןɐʌɐds ɐʇ ɹɐʞɐɯ ɐd ǝɯ ɐɯıuɐz ǝu uɐʌ ɐظıqɹs oɯɐs˙bʞ27 ʞɐzǝʇ ɯɔɔ581 ɯɐs ʞosıʌ ıuǝɯ o˙ǝظıɔuɐqǝz ǝʞǝu oɯɐs ɐpɐs op˙ɐʇsǝɯs ʞoןq n ɯǝظןɐs ǝʌʞɐʇ ǝʇıظpıqoɐz ǝɯ ɐp ǝɹǝpǝd ǝsuɐɹʇ ıpɔ ǝsnɹozuods ɯıןoɯ˙ıʇsouɔnboɯ n ɯɐs pɐʞ ɐpnʌs ɐɯıןoʞ ɯǝظnʇnd ɐp ɯıznɹp ǝs ɐp ɯıןoʌ˙uɐظɐɔǝso ı uɐzǝu uǝɹʞsı ɯɐs uɐظןıqzo˙53 op 81 po nʞظoʌǝp ɯızɐɹʇ