Prijava

Saće brat jednu tajnu da ti oda
Kad nisi zadovoljan spusti očekivanja i standarde malo zadovoljniji bićeš.

људи се проводе док ти јелена седиш за компом и играш хекс

хвала брт значе ми савети и подршка

Lagano, naši smo za toliko Bokte

Bohore ložiš da si oženjen?

е да заборави за јако чест проблен у борилачким спортовима
тотално ми није ок кад ми дође неко пред спаринг са спиком како је повређен и буде у фазону радимо лагано, технички и сл. и онда кад кренемо почне полако да појачава ритам и сконташ да после пар минута радите 80%, 90%, па јбт ем нисмо на такмичењу ем си јебено рекао да имаш повреду и спецификовао како радимо спаринг

Gonzo da.
Som sparing se kida svaki put

Šomaro brate aj ne laži, nema takvih čitova u Mortal Kombatu lolo

bohore brate slika je sve više vrh

Nije ti baš ok da promašiš sikirom krme kad koljemo, pa se krme otme i ganjamo ga po njivi pola jutra

Nije ti baš OK da svraćam svaki dan i svaki dan kažeš mi "ne, nemamo zeljanicu", ti bucmasta radnice sa zarozanom kapom. I da me nazivaš "cilka", takođe nije ti okej. Mislim, ne baš.

Nije ti ok da se smeješ kad se udarim vratima od frižidera i u tom smislu nema više sira za tebe.

Nije ti baš ok da čačkaš nos dok jedem sataraš. Bar da posle ne degažiraš sadržaj istog (nosa, ne sataraša) ka meni. Ne, nije ok. Ne baš.

Nije ti baš ok da me svaki put pitaš zašto nemam devojku, a objasnio sam ti da sam ružan i da nemam para i da zato nemam. Ne, nije dovoljno što sam tebi lep i nije dovoljno što mi daješ 160 dinara, bako. Nije ti baš ok, ali uzeću ipak tih 160 dinara.

Nije mi ok da djevojke prilaze momcima. Nije mi to nekako prirodno.
Ne osudjujem djevojke koje to rade, samo MENI nije ok.

Teraj se vise u kurac

није ми баш ок та нека плавичаста маса магма..

nista bolje nego kad devojka pridje pa oboje znate da cete se surovo jebati kroz sat, dva...ili ako je jos i uzivalac alkohola pa onda znas da cete se jebati tek kad se oblocete ihhhhh

mada ja i ovako znam da cu jebati onu kojoj pridjem, ovo pricam za vas smrtnike

Bohore, ne razumijem kakvih imas problema sa mnom.