Prijava

Pa biće da je to uvek pošto uvek i gubiš ha, ha, ha

Jedan ovde u naselju uvek psovao paradajz kad se zagovna hahah "uh jebemiti paradajz", penzioneri su najjači u tim momentima, k'o seoski fudbal kad se gleda samo zbog tuče, tako i penzionerski šah samo zbog nerviranja njihovog.

Preporučite neki dobar šah polovnjak

Misliš set šahovski? Kupi Stauton, najjeftiniji i sve prodavnice gdje si htio da kupiš ga imaju.

Radj idi vamo, imaju sve varijacije tablii figura pa sam napravis set kakav ti odgovara a nisu ni skupi. Sat uzmi od nekoga ko je radio u insi(ili gledaj kupindo i to) imaju oni toga gajbi brda a ne mogu se sjebu
http://www.profesional-promet.co.rs

колико је прсо каспаров. прича сам са собом и гестикулира нон-стоп. а ови амерички коментатори сваки час "ооооо, па погледајте га, маше главом, шта се дешава, оооооо, ууууууу" а овај то константно ради готово без обзира на ситуацију.

A tvoj Serjoža ima danas 8/9 sa jednom više crnom partijom, samo dva remija i sve ostale pobede (i to jedan remi protiv kraljevog gambita Kasparova kad je bio dosta bolji i imao čini mi se dva pešaka više, ali ga sjebalo vreme). Bruka kako je odigrao.

гледао сам. серјожа је мало ван форме после меча са карлсеном, али на блицу се види суви таленат.

Kažu da previše vremena posvećuje svemu van šaha, stalno neke reklame, akcije, čuda. Tako da ne stiže baš da se posveti šahu, ali verovatno mu za sad nije toliko ni bitno, važno je da se već kvalifikovao za sledeći turnir kandidata, za to će se sigurno dobro spremiti. Sad nek uživa u popularnosti.

Kasparov 2 pobede uzastopce vs Karuana i Nakamura opaaaa

Oće neko u pvt partiju, preslab mi je internet da se kačim na sajt, diskonektuje me na pola

препоручам вашој пажњи данас следећи меч:
https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/tbilisi-fide-world-cup-2017/1/53/2

један од најталентованијих играча, кинез иначе, се бори да не испадне у првом колу после пораза од руско-канадског монгола. има свега.

Vidis da je 99% rad 1% talenat!

Рад је за пичке

Ajmo rusko-kanadski mongolu, dole talentovana deca iz kine

kul je to kad imaš samo 2 partije i puko si prvu, tera igrače da igraju ofanzivno i da prave sranja