Prijava

Želim ovom prilikom s vama da podelim takozvani Stecan hak, po autoru koji ga je otkrio. Svima vama se desilo da forum proguta post, odnosno, kliknete dugme POŠALJI, tekst posivi, ali ne bude poslat.

U tom slučaju se poslužite Stecan metodologijom: kliknite srednjim klikom na refresh dugme u svom pretraživaču. Otvoriće se novi tab sa sačuvanim tekstom posta i ponovo aktivnim dugmetom POŠALJI, te možete još jednom okušati sreću u slanju željenog posta bez dodatnih muka.

Iako me se stecan malo boji i nije hteo da dođe na mini okupljanje svaka mu čast

Ja sma preko telefona. Šta da radim?

солидан хак, гледаћу да га инплементирам као стандардну процедуру у будућности

najjači hak u CG sig

Čuj klikni srednjim klikom. Rađ troluje kao sa takmičenjem prostih istina

nije mi uspelo ovo

@autor ollanik:

mislim da se varaš

to sigurno ja nisam fino pratio instrukcije

хаха управо сам испробао стецанхак и ради беспрекорно. До сад сам стављао текст који треба да пошаљем у клипборд да се не би изгубио ако не успије из прве

Kao menadžer srednjih klikova, imam samo riječi hvale za ovaj hak.

Ti si ili preglup ili nas zajebavaš

stecan hak koristim svakodnevno jer je sajt u losem stanju, da nije njega verovatno ne bi ni dolazio na forum

Bohore, zajebavam vas, u pravu si.

Stecan hak je hak na biljnoj bazi. Svakodnevno ga koristimo ja i članovi moje porodice, a preporučio bih ga posebno sportistima, trudnicama i šalterskim službenicima.
Stecan hak - veran vama i prirodi

Kad je prestao da me tuče, ja sam sina Stecana uz ovaj hak preporodila, a sad sam ga i oženila. Pozdrav, Mater