Prijava

Gledam na bet365 botafogo igra viktorije u njihovom sesnaestercu a nema gola fuck

Nije kraj! Nije kraj! Panćera umire poslednji.

Panćera z kurcu ne ide n ohrid

Panćera, šalila sam se. Sve je u redu.

je l igra neko u maxbetu onlajn? kakva je kladionica?

Da li ste pratili zvezdinu temu decko?

Igra stecan ako dobro čini mi se.

beni, meni se ič ne svidja...mnogo je zamorno...meridian>maxbet

Mocart ispade najgori.

A videh reklamu za neku kladzu gde uz uplatu dobijas soma dinara bonus. Al ne zapamtih koja je.

fc, je l isti princip kao u mocartu, staviš na račun i cepaš, može tu da stoji kinta?

Може да стоји. Где уопште не може? А нека ајде замерка у односу на сокер, не можеш да дигнеш паре у ком оћеш локалу, него у оном који је "твој", а овако, шта знам, нисам претерано упоређивао.

Laze stevan, moras svaki put da im nosis pre kladjenja.

ne odgovara mi to sa matičnim uplatnim mestom, šta se dešava ako se zatvori? odakle vi to znate...

Оће курац, шире се ко куга, а пре мање од године су имали 4-5 уплатних места у читавом Београду. А и мења се лако, ја звао на лицу места њихов кол центар кад се отворио локал код мене у крају.

Koja kladza daje 1000din bonzsa. Ide reklama na tvu imate tv valjda.

Volim taj bonus vise nego leba da jedem, sve se mislim odracu ih njihovim parama majku im kapitalisticku. Niaam uspeo do sad ali ovo je prilika!

brate, nemam pojma za matično mesto jer me je likuša u sred Niša startovala, otvorila nalog i dobio sam 200 din. bonus, ali nisam uzeo pare tako da nzm stvarno. Meridianov sajt mi je dosta dobar mada ga nisam dugo koristio.