Prijava

sprdam se, gube i od aston vile kod kuce.

Ajde Rocdejl jos dva gola sve vam jebem

Dokle će ovo da traje, u kurac više

http://i.imgur.com/l5eLACf.png

Flipse, teško će Beverli da pobedi pošto ne učestvuje. Ali dobro, imaš bar još šansi da ti prođe tiket.

to sam namerno i odigrao mrav

Da zajebeš nekog, a? Kontam, i meni nekad dođe da to uradim.

зашто ратујемо

Ne ratujemo, kapitulirali smo. Sramota me je ove kvazi države a i depresivnog,apatičnog naroda koji više ne zna da štiti svoju slobodu i izađe masovno na ulice.
http://www.blic.rs/vesti/politika/nato-u-srbiji-dobio-diplomatski-imunitet-evo-na-sta-se-srbija-obavezala/f37w446

Milošević je bio poslednji pravi državnik i patriota kojeg smo imali.

Kakve to veze ima što je Mančester jeban?

Igrao sam juventus t.r. 2:1. Hteo sam 1:1, nego svukli kvotu sa 7 na 5,5.

srecna slava Nikolase, ziv bio brate, mir i blagostanje tebi i tvojoj porodici zelim O/

uf ovaj link koji je nikolas postavio me tera i daje motivaciju da jos vise jebem kladionicu

Igrali smo prijateljsku utakmicu protiv Real Madrida, dao je impresivan gol. Rekao sam sebi - Javiere, ovo je novi Ronaldo. Poseduje sve - fizički je jak, tehnika, dribling, brzina, šut, igra glavom. Adri je iz favela, to me je jako uplašilo. Dobro ih poznajem, u Brazilu je beda slična kao u mojoj Argentini. Video sam opasnost, jer je jako nezgodno kad se obogatiš a nisi imao ništa. Svaki dan nakon treninga zapitkivao sam ga gde ide i šta će da radi. Bojao sam se da ne uđe u neke nevolje. Adriano je imao oca za koga je bio jako vezan. Pre početka sezone, odnosno u toku Tim trofeo, desilo se nešto šokantno. Dobio je poziv iz Brazila - Adri, tata je mrtav. Video sam ga u sobi, bacio je slušalicu i počeo da vrišti. Ne možete da zamislite taj krik. Naježim se i dan danas kad se setim. Od tog dana Moratti i ja smo ga pazili kao malog brata. U međuvremenu je nastavio da igra fudbal, postizao je golove i gledao u nebo posvećujući ih njemu. Od tog telefonskog poziva više ništa nije bilo isto. Ivan Cordoba je proveo jedno veče sa njim i rekao mu:

- Adri, ti si mešavina Ronalda i Ibrahimovića. Jesi li svestan da bi mogao postati najbolji igrač ikada?

NIsmo uspeli da ga trgnemo iz depresije. To je možda moj najveći poraz u karijeri. I dalje me jako boli taj udarac. Što sam bio nemoćan.

- Javier Zanetti

2000 tiketa od 50 dinara se moglo odigrati ovim parama

Igram samo na veliko jbg.