Prijava

0...šta god da "hoćna" znači :P

Šone pojela bi te bukvalno. Progutala bi te čitavog.

SVI SMO NAJBOLJI, SVI SMO POBEDILI XD

Šta Rasni i ti bi da deliš flešlajt sa njima?

Hvala svima na fer i poštenom glasanju. Odokativno, čini mi se da je Radjard pobedio.

Šta su nagrade? Koliko odabranih mogu pokloniti, pošto ima zainteresovanih?

Naravno, ne znači da ja sad nešto neću odabrane, samo znam da ću ih shodno svojim kvalitetima svakako imati još pregršt, pa mi ništa ne znači da ove nagrade poklonim drugo(me/oj). XD

Evo meni recimo :)

uvek skromni agilni.

Kosmo mi ne bira više :(((

Deky javio sam se pre ok?

Ok brt ali pre čega?

Prednost imaju autori sa krunom, jer je verovatnoća veća da odabir zaista zaslužuju.

Aha pročitao sam prethodnu stranu ali realno relevantnost tvoje i moje aplikacije je neuporediva. Ja i Agi smo VOSovci druže.

па лолчина аги, ај не буди нуб ок? ево мени могу типа две трећине дефки да се одаберу ал се баш доста не цимам око тога па немам милион одабраних

Jebale vas odabrane definicije.
Meni treba još 13 postera do krune.

A i realno mogao bi da mi pokloni odabranu jer dok je bio mod nije mi odabrao ništa jer smo se tako dogovorili da ne bude providno kako se vosovci međusobno poizodabiraju.

Trebao bi neko ozbiljan da organizuje takmičenje, duele pa da u polufinalu Boha isečem ko burek za poneti u finalu gubim od ps sig ali samo ljuti učesnici da budu top 500 fazon limit da bude liga šampiona, mogu i kvalifikacije neke Šomi da može da učestvuje :)

Hahaha oj lovačkih ovde