Prijava

Inspirisan epskom prezentacijom moći koju je kosmopolita prikazala pri zaključavanju teme o Natou, tako što je zatvorila temu jednim elegantnim, duhovitim ali odlučnim " dobra tema - upis ( pa lock ) " poželeo sam da na jednom mestu sakupimo pouke o moći ove velike žene.

Moć je najslađa kada se začini prstohvatom ljubaznosti

Delaj hitro, dok protivnik ne shvati o čemu je reč

U snopu pruća je snaga, razjedinjeni oni će se poviti pri prvom povetarcu

Nastavite dalje

to je poljubac za laku noc fazon

Kada ti se protivnik odupire daj mu oganj i čelik ( kao temi o Natou ) ali kada savije koleno, pomozi mu da ustane ( kada se traži odban )

Vukajlijaš - znanje je moć!

Kosmopolita ( uz osmejak dominacije ) - Moć je moć

Izraz koji tražiš je "demonstracija moći" tbr

Kako ljeđa, broto? Jebeš NATO.

Pa nastavilo se ono žiganje pa sam otkazao zgibove do daljneg :)

inace ne volim zakljucavanje tema za zajebanciju a ove NATO teme nek zakljucava realno koga boli kuras,malo ko kaze nesto pametno ionako

pa nije tema bila sranje dok ona dva debila nisu počela da se jure po njoj. na njoj sam video onaj klip kako vučip prezentuje akcioni plan na čijoj je naslovnoj strani srbija bez kosova, hvala joj za to

U svakom slučaju je poenta na tom malograđanskom izdrkavanju

Okreće se kolo sreće.

Сноп прућа, моћ, огањ мач, а куца пост из инвалидских колица док му дванаестопалачно цријево виси до ламината, а све као последица треће киле у два мјесеца.

baš zanimljiv post autobiša

Ne, zaista, tema o NATO-u se pretvorila u temu Granjka i Car vređaju jedan drugog, što su mogli i preko PVT-a.

Nije vređanje nego sedmi pokušaj da se Granjki pomogne da dođe do samospoznaje

I ne ide, pa ne ide?

Prešao je sa preporučivanja terapije meni na preporučivanje terapije Vučiću (v. najnoviju temu o NATO), valjda misli da sam ja Vučić koji inkognito posećuje Vukajliju