Prijava

e jebote i ovu mora zaključam

Не мораш, само закључај Бонапарту, кад се већ одвезао. Љубим те у чуперак.

Nemoj zakljucavas kosmopolita jbt, oladi sa pms-om, zanimljivo je kad se dvojica svadjaju a ostali voajerisu, nije to nista lose.

A i realno niko se ovde vise ne ljuti ozbiljno...

Granjka, čovek sa kognitivnim poremećajem ne može biti kvalifikovan da ocenjuje tuđu sposobnost procesuiranja informacija, to bi shvatio kada zapravo ne bi imao kognitivni poremećaj. Tvoja manija gonjenja od "Bonaparte" je zaista žalosna. Shvatam da mnogi ljudi vole da te imaju za dežurnu ludu i da te gledaju zadovoljno kao Milomir Marić Zmaja od Šipova, ali preteruješ.

ma ne ljuti se niko,celt,al na svakoj temi isto jebeš ga, baš smorilo

miš uz pušku miš niz pušku

kad led počne da puca znaćeš ko ti je prijatelj

prava ljubav je lepa a neprava ljubav je nelepa

Ma nije kosmopolita, isto je kad je kao "razlicito" posto je sve to razlicito isto ako me kapiras.

Care brate, i dalje sa granjkas sa Granjkom? Svaka cast.

Iam ja rešenje da otvorimo temu za glasanje koga banovati cara ili granjku ne može oboje ovako će biti zanimljivije!

Kakvo banovanje duaane sta lupas, ovako civilizovan razgovor nije bio ovde jos od... Pa od kad je granjka zadnji put bio ovde.

Бонапарта, зашто онда дајеш било какве оцене? Лепо је што схваташ да си деген, али онда се и понашај у складу са тим.

Ко ти је Змај од шиптара?

Не могу више ни да се шалим са тобом, сада те већ сажаљевам. Осећам се ружно јер сам ти се ругао, а ти ниси крив што си такав какав си. Извини, прашћај.

Granjka

Бонапарта, разумем да твој мозак не може да обради једноставне команде, али потруди се. Иди код лекара, само зини, он ће ти у уста убацити шта треба. Ја мислим да си ти болесник и да је време да се упознаш са том чињеницом.

Ако нећеш дипломатски да престанеш да шириш своје царско лудило, у реду. То је твоја одлука. Усери и ову тему да је закључају као и прошлу, јер си искомплексирано говедо ниског раста и високих амбиција.

Ако нећеш дипломатски да престанеш да шириш своје царско лудило, у реду. То је твоја одлука. Усери и ову тему да је закључају као и прошлу, јер си искомплексирано говедо ниског раста и високих амбиција.

Усери и ову тему да је закључају као и прошлу, јер си искомплексирано говедо ниског раста и високих амбиција

искомплексирано говедо ниског раста

говедо ниског раста

ниског раста

раста

svaka čast Rasto snimio si više pesama nego band Miligram

E kad vidim ove igrarije recima sipova=siptara govna mi se prijedu