Prijava

duško tošić i tilmo su braća

Počeli mundžosi i arijevce da trebe. Skoro onaj poubijao ljude sekirom u vozu.

B92: Minhen: Pucnjava u tržnom centru, ima mrtvih http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=07&dd=22&nav_category=78&nav_id=1158086

Pa realno nam preti prenaseljenost.

Pa nista, ako hoce da plate da im se remuvuje kebab, ja cu da uzmem koncesiju na Hamburg.

samo da arhivi nisu osteceni

tilmo jesi ti 24 sata prikovan uz tv i komp samo vrebas ovakve vesti pa da nam brzo objavis ovde cak mislim da si unajmio nekog lika da dezura kad spavas ja stvarno ne znam dokle ces nas zatrpavati,one lazi sto pises niko ne bi izmislio ima vas troje cetvoro sto izmisljate nemoguce da se razumes u sve i dan noc ostavljas postove cak se i deky zali ujutru kad ide na posao svaka tema tilmo je zadnji da ne otkrivam pvtove sto mi salju ljudi a ima ih

ne mogu minhenski arhivi tako lako da se oštete, ni saveznička bombardovanja im ništa nisu mogla

Thilmo debunked by prosecna srbenda

ja neznam kako je lik uvek prvi obavesten a procitao sam par puta da je zaposlen, ozbiljna prica. ja samo od 10pm ili ujutru bas ali tad sam nesvestan i nicega se nesecam cak sam primetio to: nikada se nesecam jutra ili neki motivi ostanu u memoriji ali nisam siguran da li su od sinoc ili jutros ili juce.tako mi je par meseci vec...

Potiskujes neku jutarnju traumu.

samo da podsetim da je pola vukajlije kenjalo pre pola godine kako su šiiti kul muslimani i srbska braća

ﺍﻟﻠﻪ ﺃﻛﺒﺮ

Eh srbendo, misliš da je meni lako...

Kurac će ga sad skupiti i vratiti nazad.