Prijava

Vodeći se geslom "Živ je sleng, umro nije", i ne obazirući se na hejtere i loše trolove sa malim pišama, imam veliko zadovoljstvo da vas pozovem da se prijavite na još jedan spektakularan konkurs u pisanju definicija, ovog puta tematike u skladu sa originalnom svrhom i ideologijom sajta Vukajlija.com

očuvanju i stvaranju srpskog slenga i idiomatike

tj. načina na koji ovaj naš napaćeni narod govori u svakodnevnoj interakciji međ' samim sobom.

Teme će biti raznovrsne, biće tu i redefinisanja, pisanja novog slenga...a nagrade male, ali vredne (nisu statue; prim.prev.). Podela u grupe biće obavijena velom tajne a kako bi se sprečile klanske malverzacije, oodvajkada prisutne na ovim virtuelnim stranicama.

Pravo glasanja imaće svi učesnici i zainteresovani, a čak i najmanji pokušaj malverzacija biće strogo sankcionisan!

Srdačan mah.

Učesnici (Plasman/Broj Poena u trenutku prijavljivanja):

1. D Prof (31.)
2. Deky aod (296.)
3. Don Brat (185.)
4. Rasni (/) 1268
5. Jebac Presretac (593.)
6. AndjelkoNS (/) 586
7. Crveni Baron (960.)
8. Gonzo (784.)
9. Čegi (238.)
10. Jamajčanin (618.)
11. Raćoni (/) 946
12. Ciklon (50.)
13. Plastični Zet (/) 1762
14. Jocko (397.)
15. Crno (257.)
16. Džanki (266.)
17. Baršunasti (384.)
18. Rade Klacković (/) 633
19. Stevčo Smetalo (/) 2305
20. Che-Vu (17.)
21. Agilni (16.)
22. Džonimir (531.)
23. Niktov (862.)
24. Torazulu (586.)
25. Gugi (142.)
26. D Forester (183.)
27. Hajlender007 (202.)
28. Kvejk (567.)
29. Krle96 (492.)
30. Vekilly (/) 66
31. Bane debeli (/) 86

Revijalno:

Komad
Uraczaganje

ispratiću takmičenje sa uživanjem, očekujte stroge kriterijume i, na momente, čak i uvredljive komentare

ahahaha bruce, uvredljive komentare ahahahaha

Mnogo volim kad tebe uspem da zasmejem :)

Hahaha Bruse ti ako kreneš da vređaš po lalinski ljudi će se upišavati od smeha, niko se živ neće uvrediti.

Ja se prijavljujem da učestvujem u natjecanju.

Deky o čemu se radi ovde?

Takmičenje u nameštanju takmičenja

Je l se Loksi prijavio?

SLENG SA VOŽDA TEBRA NEVERA

Don_brate gde živiš

Prijavljujem se na ovo takmicenje jer ga prof organizuje.

ja ako slengišem na kroatanski, nitko me ne razumije, pa što zbog toga, što iz inata prema kroatanima, poberem minuse :)))
radije promatram, uživam i smijem se....

Komad, slobodno se prijavi, nema šovinizma dok ja organizujem, zakaj si takva?:)

Разумемо те сви, без бриге, а нешто не видим да ти ствари лоше пролазе.

Komat prijavise pls, defke sa takmicenja bivaju linkovane ovde, sto znaci veci publicitet, sto znaci pametnija publika, sto znaci vise razumevanja za tvoje defke i vise pluseva, ok?