Prijava

Nije tesko da se uradi, radi se o stilu pisanja. Smorilo me je da ponavljam, pa cu stati ovde.

biće i ovde Lock
koliko ja vidim..
:-)

Ocemo lock!Ocemo lock!Ocemo lock!Ocemo lock!Ocemo lock!Ocemo lock!Ocemo lock!

A jel vas neko pitao šta hoćete?!?!! Hoću ja samo da probate da ispoštujete molbu a tema može pod katanac.

ja se izvinjuvam svima sto mi tastatura skracena za koje slovo, i to ono Srpsko sh, ch,tj i tako te al nije kupljena ovdi pa sad ne znam kako to da se ispravim, tako da moram da pisem bez ti crtica razni' pa se osecam ko idijot ovdi. izvinjavam se svima ljudima koji su povredjeni sto se u moje definicije ne vide ta slova. pozdruv svima i ziveo praznopis, pardon, pravopis!

"Ne pričam o gramatici nego og jebenom velikom slovu u imenima"

E sad... 'Oćeš da pišemo po pravopisu, a nećeš da pišemo po pravopisu... Æ sada da se dogovorimo šta je to pravopis na Vukajlij, jer ako je pravopis samo malo i veliko slovo, onda će nastati entropijski haos neuređenosti.

Slazem se sto se tice pravopisa u definicijama.Ali samo u definicijama i na forumu.
To sto je ovo recnik slenga i ostalih zajebancija ne znaci da treba da bude totalno nepismen i pravopisno neispravan.
Dali ste mi ideju da otvorim i ja jednu temu.:D

E pa onda treba da se stavi uređaj u koji se ubaci diploma filološkog fakulteta uz registraciju na sajtu.
Pustite ljude da greše, ako do sada nisu naučili ko smo mi da ih učimo. Ima plaćenih za to.

Ево дотере отворила сам тему ѕа подучавање.:Д

E pa jebiga, ja ne mogu da pisem srpska slova zato sto ne mogu da promenim tastaturu(ima samo engleska. Vista, jebem li je).

kako gloopa tema(molba) jos gluplji postovi

Ja imam isti problem kao Tulumbac, ali kad pisem definicije, onda kopi-pejstujem nasa slova iz drugih definicija. Tako da u svakoj mojoj definiciji ima malo vasih. E sad, ja to radim zato sto sam obsesivno-kompulsivna dileja i ne ocekujem to od drugih. Ali, cinjenica je: ovo je recnik slenga i zajebancije, a ne vojno-pomorska enciklopedija. Glasanje je demokratsko, a stil slobodan. Neko se opustenije oseca kada pise ulicnim pravopisom i tako pise bolje definicije. Ogledalo toga koliko je to lose su negativni glasovi ili izostavljanje pozitivnih, koje ce mu davati oni koji se brinu o pravopisu. A sada da se uvodi neki naci-rezim za pravopis, kao prvo je nemoguce, (premda dlz, da me lepo zamolis s tim bicem, ko zna), a kao drugo bi samo osiromasilo sajt. Zasto? Zato sto neki od najkreativnijih autora postapalica, zajebancija i zargonskih izraza nisu na visokom nivou u pravopisu i ovo pravilo bi ih smorilo i ne bi bilo fer prema njima. Radi se o govoru, ne o pravopisu.
Pa zar nije tako?

Ljudi nisam tražila da budete apsolutno tačni u pravopisu već da kada postavljate novu definiciju naslov bar napišete kako treba da ne bi mo imali "marija serifovic", marija sherifovic... već uljudno Marija Šerifović. Zbog ovog se često javlja da definiciju o jednom pojmu imamo na više različitih mesta. O tome vam pričam i o onom osnovnom da se imena ljudi, država, gradova, reka, pišu velikim slovom.
Uglavnom kada neko postavi definiciju ljudi koji kasnije dopisuju definicije nemaju običaj da ispravljaju naziv u sopstvenoj već samo dopišu definiciju.

Zar mnogo tražim?!?!?!?!!!???!!??

Pa Sto Odmah Ni Si Re Kla... negO ovakO pocesmO da nE godujemO...

tI Da sI oDmA reKLa StA oCes MibiTe Pos lUshaLLi.

Najbolje bi bilo da svi izvršimo masovno kolektivno samoubojstvo i onda neće biti nikakvih problema.