Prijava

delimično slažem sa Markovom listom

Ajde ne jedi govna sad. Kukaš godinama kao neka baba da se ja banujem.

Ajde nebitno. Ako ti je toliko važno da ti kažem hvala što si me podržavao neka ti bude
HVALA NA PODRŠCI REME NEĆU TI JE ZABORAVITI NIKADA, MADA JE PODRŠKA NEKAD BILA BOLJA A SAD JE SRANJE

kako sam dobru pljeskavicu veceras u stepinom vajatu pojeo
nikola80KG na prvo mesto ahah ajde bezi dolazi lik sa spikom kako se zvalio sa26 godina 13godisnjakinjom i jebanjemsa 25 15godisnjakinje itd mislio svi ce da mu kazu ,,uu al si FACA,, ko da je na 4chanu

Pa podržao sam je jer sam znao da nema veze sa odbanom nube. Al' bih te odbanovao svakako. Pa bih te ponovo banovao za par dana čisto da se nešto dešava.

tomdril
jer najljomberskija stvar na svetu koju mozes uraditi je javno prozivati zensko koje si jebo, to nece pretvoriti gedoru u 32 cevasti, naprotiv

хоће

Šta je debeli htio da kaže?

Objasniću ti u PVT ako želiš :)

Evo što sam ti hteo reći:

Офуцана задригла босанчуро, када је писменост у питању, за тебе сам доктор наука, јер видиш, мој матерњи језик је српски, за разлику од рикања, завијања, лупања батином о каменчину и осталих видова комуникације с брда на брдо који се у твојој постојбини користе. Капирам да ти је тешко да разумеш све ово јер ипак су те одгајили вашљиви прекодрински медведи, а већи део живота си провела у урлању са једним запушеним уветом, орању планинчине и стругању вучјих гована са гумених опанака, све док није куцнуо час да на трактору и са две кесе пуне вунених чарапа заједно са колоном својих крезавих земљака коначно крочиш у цивилизацију и спознаш благодети асфалта, пеницилина, ходања на две ноге и термички обрађеног меса, али пробај да бар мало напрегнеш те кржљаве босанске ганглије и схватиш да се овде говори мало друкчије него у околини пећине у којој си се окотила.

хаха расни ме ставио на своју листу само зато што сам ја ставио њега на моју (где и припада) ето колико је глуп

за николу нисам сигуран да ли се зајебава са нама, тј. сигуран сам око 70%, ипак недовољно да прескочи радијацију и стевча по мом мишљењу

Samo nam objasni što je radijacija na listi.

ne jedi govna debeli nikola je prvi pa prazno mesto pa onda ovi

за радијацију не могу да причам пошто је са мод форума то али је поприлично јадно неки би се згадили

верујте брату

video sam to i opet nikolakg

http://vukajlija.com/forum/teme/70354-vecna-lista-najvecih-jadnika-vukajlije?strana=3#post_3655608

ne zajebava se
nije ni toliko inteligentan da bi tako trolovao...privca da je trol mu je hvatanje za slamku jer vidi da mu sranja koja pokusava da prodaje nece proci

meni nije jasno sto je debil ista pricao

Covek ima definicije koje imaju taj pedo prizvuk, jedino ako je mastermind i planira ovo 4god koliko je na sajtu,skidam kapu ako je sve to osmislio

Al to je vise bolesno nego jadno

ово што сцоусер каже