Prijava

Duplo više kila od Pseta sigurno. Ja tu ne bih dalje čačkao.

Ti si picka

ne secam se da sam nesto od toga dovodio u pitanje?

Prvo ovo- jer za svakoga ko ovde dođe i piše nešto što vam ne odgovara nazovete noobom, nolajferom, indijancem, čekaoničar i sl.pa čisto unapred da ti pojasnim.
- Što se boh kruna tiče neću po 100 puta da ti objašnjavam a i kapiram da si dovoljno razuman da ne treba da ti crtam... Rekao sam šta imam, kp to prihvata ok, ko ne- nek misli da gorim i znojim se od ljubomore itd...
- Što se tebe tiče, kad već insistiraš- vulgaran si da to nikako nije normalno i to ponajviše od prisutnih.
Nije moj problem - al kapiram da normalni ljudi ne konače u kladži prateći drugu žensku odbojkašku ligu Poljske.
A i ono ne ceneim baš nešto bohićeve zastupnike, bar ne zbog načina na koji ga brane, tipa čovek oće krune - žena mu ih dala. Da si bar rekao da zasluzuje kvalitetom, možda bi i poverovao.
- a to što misliš da se ljudima jebe šta pišem o tome, ne bih bio baš siguran.. Al ne bi ja o tome davao sud.
Eto otprilike to je to, ako još nešto treba, potrudi se da bude pre Zvezdane, pozz

-Nisam normalan jer sam vulgaran? Hahaha ok

-Ne konacim u kladzi mili kladim se od kuce jer imam brdo para pa mi se i kladza uvlaci u buljsona jbg nije do mene

-Niciji ja zastupnik nisam ja sam se samo onomad javio da ti resim dilemu jer si rekao da neces smarati vise(lazovcino hm eto ti sad)

-Jebe se ljudima brt. Nema lavine. Nikom se gace ne tresu. Eto jedna lepo upakovana prosta istina

-Ne konacim u kladzi mili kladim se od kuce jer imam brdo para pa mi se i kladza uvlaci u buljsona jbg nije do mene

Haha kako zrelo ramišljanje, zapisaću ovo negde jbt

Jebe se ljudima brt. Nema lavine. Nikom se gace ne tresu. Eto jedna lepo upakovana prosta istina

vrlo lako može da je bude, u kombinaciji sa odronom, ali ne služim se ja metodama koje bi drugi koristili. Složiće se stvari na svoje mesto, zapamti, sigurno.
Lepo što si pokušao da objasniš, ali to džast voz not inaf for mi, jbg...

Mozda nije zrelo ali je istina jbg sad ja treba da lazem da bi raconi mislio da sam zreo? Haha ok

Pa nek je bude ako moze jebe mi se jbt samo ti kazem da je sada nema. I nek se sloze ako nisu slozene koga bre zabole mene ne. I nek razmoduju kosmopolitu ako treba brt boli me bre kurac jbt i za nju i za tebe(izvini na vulgarnosti trudim se evo xd)

Ja samo govorim kako jeste a ti se ljutis na mene :(

nemam pojma o cemu se radi, ali autore raconi sa ovim "džast voz not inaf for mi" gubite svaki kredibilitet na ovom forumu

E raconi a da nemas ti ispod 20 godina a? Glupo da se raspravljamo onda i da se lepo izvinem eto

Što se mene tiče možeš parama i buljson da brišeš, apsolutno me ne zanima. Radi ono što misliš da treba, a pusti mene da činim što jsmislim da treba, jer isto tako mislim da govorim kako jeste i to sam 100% ubeđen.

sa ovim "džast voz not inaf for mi" gubite svaki kredibilitet na ovom forumu

Hahaha, e neka sam vala B-)

Raćoni je u stanju da umesto "ko te jebe" napiše "ko te beje B-)", tako da mislim da je rođen u 21. veku.

Pa ja ti ne branim da radis bilo sta samo sam rekao da nisi normalan brt

autor raćoni mi je smešan jer ima brdo, brdo odabranog sadržaja, a nije još u prvih hiljadu ni po definicijama, ni posterima :D

Haha kakav smajli, a vidi ovo

%-)

ja sa 20 postera i palcem jebenim imam nešto manje pluseva od tebe :D
ali dobro, pravljeni su u ono vreme kad je bilo više autora

Treba raconi da se umoduje da vidis kakvi bi to odabiri bili ehhhh

Jel ovo ortačko društvo Forum?
Nisam u toku izgleda...

Аутор макса99 ме је упратио

ja sa 20 postera i palcem jebenim imam nešto manje pluseva od tebe :D
ali dobro, pravljeni su u ono vreme kad je bilo više autora

Neumesno porediti,
Ranije za 1 poster dobiješ + ko svi moji ukupno za def npr

nisam ja ni na čijoj strani, raćoni, ti si meni samo poznat nešto od ranije, mislim taj nadimak, ali nismo bili u svađi
svađao sam se sa psetom ranije, nismo ni danas u dobrim odnosima na forumu, mislim koliko jebeni odnos preko neta postoji hahahhahha :D
ali udri na veselje brigu, dragi autore raćoni :D smejmo se

Hahahah eto kvalitetnog rezonovanja: sprdaju me svi = ortaci su

Klajsel ne znam sa kim si se svadjao ali sa mnom nisi brt