Prijava

Aj molio bi duple naloge da ne jedu govna

U jbt. Ne znamo što je uzurpator ajde da otvorio temu da vidimo šta se tu dešava.

Gvozzden
Ja znam šta je uzurpator

U eezveenee e :)

pa šalio sam se za uzurpatora, kapiram da si se i ti šalio isprva

Aj dosta sa ovim, nije bitan stevca smetalo, i ok, u pravu si boxor a sad jebeno cuti.

ako vec mora da bude zena moderator, razmodujte kosmopolitu i umodujte komad, i eto ti.

Ni slučajno....komad je prevelika kukavica, prije svega, da bi bila mod.

i zato se beskrajno divim kozmo što to radi.... i kako kaže ollanik, kozmo i ako pogriješi dovoljno je veliki čovjek da to kasnije i ispravi.....a to je odlika jebeno dobrog moda...

u pravu si boxor

Ja nisam baš uveren da možemo reći da je u pravu, pošto se odbrana u tom konkretnom slučaju svela na " ne znam što je napisala ovako", možda lažu a možda je tardina svetlana napisala to tako jer joj nije stigao zahtev direkt od stevče nego preko bohora.

Aj molio bi duple naloge da ne jedu govna

Ако си мислио на мене нисам дупли.

u pravu si boxor

To!
Celte fejlovao si trebao si da sačeša da Rasniju prođe ban od njega bi imao dosta postova
hahahahahahaha Kosmopolita me ne voli
ahhahahahahaah Sveti mi se
hahahahahah Zaključava mi daun teme

i kako kaže ollanik, kozmo i ako pogriješi dovoljno je veliki čovjek da to kasnije i ispravi.....

Nije dovoljno veliki čovek nego se svaki put pobune ljudi

Ma nije bitno jbt samo razvodnjava temu. Poenta je da je vecina nas sto smo aktivni ovde protiv kosmopolite osim eto par njih sto se sa njom njuskaju i najbucniji su ovde i komada koji to radi iz neke zenske solidarnosti.

kozmo i ako pogriješi dovoljno je veliki čovjek da to kasnije i ispravi.....a to je odlika jebeno dobrog moda...

o jebemti

Gvozd tebi nije problem ban nego opis? Zajebavaš li?
I zašto Celta i sebe nazivaš ljudima? :)

Nije dovoljno veliki čovek nego se svaki put pobune ljudi

Da.....ali da nije čovjek mogli bi se buniti do sudnjeg dana.....ovako sjedne, razmisli i skonta...

komada koji to radi iz neke zenske solidarnosti

da....naravno da ima i toga.... jebiga...malo nas je :)

Бохор
Gvozd tebi nije problem ban nego opis? Zajebavaš li?

Jel se ti praviš lud namerno da bi drkao i razvodnjavao priču ili stvarno ne vidiš šta je poenta te priče?
Ti kažeš da je stevča tražio ban, i ok, imaš dokaz da je tražio jednodnevni ban a posle imamo samo reč da je posle tražio sebi više. Mi vidimo dva bana, jedan na 7 i jedan na 14 dana, gde stoji u opisu "ovo je kao da je na sopstveni zahtev" . Kako to kao? šta to znači? Možda stevča tražio sebi jednodnvni ban pa svetlana to produžila malo na svoju ruku, zna kao majka šta je najbolje za mladog stevču.

e ajde nemojte vi autsajderi meni da kenjate kao ja se uvlachim,ja sam dobijao trajne banove dok ste vi prijavljivali autore na temi ,,prijavi za vredjanje,,

Gvozdene samo čitam šta pišeš života mi

Zašto je banovan vejv rajder na 1234 dana? Pošto svetlana ne odgovara, pitam ljude, jel bilo nekog spema foruma ( to stoji kao razlog ), osim što je otvorio onu temu sličnu ovoj. Jel kačio kurčeve po sajtu, šta, jel radio nešto osim one teme koja je zaključana odmah.