Prijava

Spanci uvjek nezgodni, ali ne vjerujem da ce odbraniti...mada ih ne treba otpisati. Svabe standardne, iako svi nesto tipuju na Engleze, vjerujem da ce ispusiti poslije grupe kao i uvijek. Tipujem na Francuze!

Ahahahaa zna li neko nešto o nekom Američkom istraživanju, gde su pravili fazon preko 1000 opcija i u u preko 90% slučajeva je Francuska osvajala?

Ono procentualno su na samom kraju zaključili da će finale biti između Francuske i Španije, gde Francuzi valjda imaju 76% izgleda da pobede, a Španci 24%.

Finalni par Francuska-Nemačka 12,00

Daaj, kada su te statističke procene pogodile pobednika?
Francuska ima malu prednost zbog domaćeg terena, Nemačka ima uigraniji tim. Španija... videćemo.

Ne treba ni Madjare otpisati...

Severna Irska do pobede

Francuzi su mnogo jaki ali se nekako domaćini obično zajebu u polufinalima i finalima.
Domaćin je u zadnjih 20 godina na EP i SP slavio samo jednom... i to baš na SP u Francuskoj '98...

Velika je prednost domaćeg terena u tolikoj zemlji... naročito kad imaš jaku ekipu ovako... ali je i teret veliki zbog očekivanja ogromnih...

Ja kao iznenađenje potencijalno vidim Belgiju koja čak može i da osvoji (imaće i oni jaku publiku u Francuskoj sigurno)... mada opet nije sad da su obzirom na sastav ekipe neko veliko iznenađenje.
Mislim da i Rusi imaju šansu da dođu do polufinala uz malo sreće u grupnoj fazi i fin raspored u KO fazi (̶n̶p̶r̶.̶ ̶a̶k̶o̶ ̶b̶i̶ ̶k̶a̶o̶ ̶d̶r̶u̶g̶i̶ ̶i̶z̶ ̶s̶v̶o̶j̶e̶ ̶g̶r̶u̶p̶e̶ ̶p̶o̶b̶j̶e̶d̶i̶l̶i̶ ̶P̶o̶r̶t̶u̶g̶a̶l̶ ̶u̶ ̶1̶/̶4̶ ̶f̶i̶n̶a̶l̶a̶ ̶m̶o̶g̶l̶i̶ ̶b̶i̶ ̶i̶g̶r̶a̶t̶i̶ ̶o̶p̶u̶š̶t̶e̶n̶o̶ ̶z̶a̶ ̶t̶r̶e̶ć̶e̶ ̶m̶j̶e̶s̶t̶o̶)̶.̶.̶.̶ - Tj. ne, ako bi bili drugi onda bi najvjerovatnije sa Francuzima 1/4 finala... ali nije nemoguće da budu prvi u grupi pored Engleske pa da igraju četvrtfinale sa Portugalom i da onda imaju solidnu šansu da zavšre u polufinalu

Mislim da je vreme da belgija napravi iskorak, fin sastav a malo je sazreo u poslednje dve godine.

Rusi mogu da budu iznenadjenje ali tesko da budu prvi u grupi, igraju zatvoreno...treba da se provuku kroz grupu pa posle na rezultat pa sta bude.

Svabo favorit ko i uvek...vezni red nepromenjen u odnosu na brazil. Nema rojsa al tu je mario gomez da odigra labudovo jezero.

Francuzi odlican tim, jel benzema vracen u sastav ili sta se sa tim desava? Bez njega ne mogu da osvoje tipujem ja.

Spanci sa otupljenim napadom nema vilje ni el ninja koji su im davali sve bitne golove na turnirima, videcemo kakav je inijesta carobnjak sada.

Italijani po sastavu raspad ali ako se za njih ista zna to je da su najopasniji kada mislis da su najslabiji.

Holandija standardno napred grmi al pozadi promaja, ako budu mogli na svakoj tekmi da metnu tri komada mogu do rezultata

Cigani ce popusiti ladan kurac cim nalete u 1/8 na krstenu ekipu koja je cvrsta pozadi i uhapse ronalda(makar se nadam).

Turci i svedjani isto mislim da mogu daleko, svedjani nisu samo ibra jbg disciplinovani su svako zna svoj posao a nosati moze da ga stavi sa 70m ako mu naleti momenat i cesto mu nalece. Turci borbeni do koske majku im zulumcarsku jebem budjavi arda turan ce im biti alfa tima.

hrvati mogu biti vrlo nezgodni.odlicnu sredinu imaju,solidan napad.jebe ih odbrana

Francuzi odlican tim, jel benzema vracen u sastav ili sta se sa tim desava? Bez njega ne mogu da osvoje tipujem ja.

Benzema ne igra zbog frke sa onim ucenjivanjem valjda Valbuene, a magarac je čak optužio selektora za rasizam pošto nije na spisku putnika. Zamisli optužuješ za rasizam čoveka koji u selekciji ima valjda devetoricu crnaca.

Holandija standardno napred grmi al pozadi promaja, ako budu mogli na svakoj tekmi da metnu tri komada mogu do rezultata

Pseto, ljubi brat al' daj i meni malo toga što koristiš. Holanđani se brate nisu ni plasirali na Evropsko prvenstvo.

Inače i ja tripujem da bi Englezi možda mogli do titule, pored standardnih favorita Španije, Nemačke i Francuske. Portugalu ne dajem baš neke šanse.

Pa znam zasto nije igrao, pitam samo dal je vracen. Ako nije kurac ce da osvoje ko je devetka Ziru mejmun?

Moze se reci da sam nubina sto sam pomenuo holandeze ali ne moze se reci da sam nubina jer sam ih lepo skautovao, nisu mogli da mecu po tri komada i eto nema ih na ep :)))DDD

Kroati mogu biti nezgodni, to se slazem. Odbrana im je kurcinela ali su jebeni fanatici u repstaciji ko i turci, nece ih niko lako pobediti. Vrlo lako mogu da ponove uspeh sukerove generacije ako ih zreb posluzi da izbegnu svaboa, francuza i njihove dzelate italijane. Spancima bi odrali bulju kroasani

Italijani mogu lako da roknu Švabe ili Francuze svojom ciganskom igrom.

Francuzi odlican tim, jel benzema vracen u sastav ili sta se sa tim desava? Bez njega ne mogu da osvoje tipujem ja.

Valjda ga nece biti na eUropskom, tako da se slazem da bez njega su im manje sanse za osvajanje, ali msm da mogu da se pregrupisu.

Spanci sa otupljenim napadom nema vilje ni el ninja koji su im davali sve bitne golove na turnirima, videcemo kakav je inijesta carobnjak sada.

Spanci imaju dobru ekipu, pogotovo vezni red, a u napadu im dosta jedan Morata da cini cuda. Tako da se ne brinem za njih.

hrvati mogu biti vrlo nezgodni.odlicnu sredinu imaju,solidan napad.jebe ih odbrana

Rakitic, Srna i Modric samo sibaju odlicne lopte Mandzukicu i to logika koja im treba, a tu je jos i mali Halilovic, ali zato odbrana odbrana suplja i to ih moze sjebati samo tako.

Italijani imaju zaista odličnu odbranu, i dosta jaku sredinu, ali malo im je napad diskutabilan.

ali malo im je napad diskutabilan.

Napad je Žabarima pomalo šugav, ali sa onakvom odbranom će izgleda igrati na varijantu da ga munu i posle toga ko pređe pola da mu crkne majka.

Napad je Žabarima pomalo šugav, ali sa onakvom odbranom će izgleda igrati na varijantu da ga munu i posle toga ko pređe pola da mu crkne majka.

Ahahahah baš sam ovo juče prokomentarisao, ima da igraju sa samo jednim špicem, da idu na neke kontre, i onda čim ga daju posle popularni autobus u odbranu... mada to je uvek mač sa dve oštrice, isto kao i ofsajd zamke recimo.