Prijava

Nikako ne može da bude veći evergrin od mikija i gavrilovića.
Moš misliti, Gru.

лош тенор
људи који вам је курац, зашто пишете имена живих људи и године њиховог рођења поред

Стеван
хахахах па стварно

ајде да направимо списак свих глумаца који још нису пандркнули, а могли сваког трена.

Mnoge stvari vas dvojica neće ni shvatiti prilikom tako površnog razmišljanja. Idite na youtube, ukucajte najbolji srpski glumci i napišite komentar zašto su žive ljude stavili u svoj klip.
Stvarno mi nije jasno kako ste vas dvojica ovde već 6 godina...

Branimir Brstina(1960) - legende ne umiru

pogotovu ako još nisu ni umrle

Sad tek skapirah poentu teme, igramo se pogađanja godišta glumaca ali čini mi se da previše ljudi gugla. Ne budite čiteri ljudi.

Olivera Katarina, Mira Stupica, Ceca Bojković, Vera Čukić, Mira Banjac...

Jelena Žigon, Dara Čalenić...

Da su legendarni, dobili bi Oskara. Oskar ide najboljim glumcima i niko nema Oskara od ovih vaših glumaca. Da bi bio legendaran, moraš da imaš Oskara.

Brate, Ognjen Amidžić ima Oskara pa je lipov kurac.

Zasto su legendarni svi koji su ikad prnuli dok je neka kamera bila ukljucena?

Mnoge stvari vas dvojica neće ni shvatiti prilikom tako površnog razmišljanja. Idite na youtube, ukucajte najbolji srpski glumci i napišite komentar zašto su žive ljude stavili u svoj klip.
Stvarno mi nije jasno kako ste vas dvojica ovde već 6 godina...

Хах, стварно се надам да је трол, мада сумњам.

u bloku 63 ekipa sa kojom sam cesto blejao zvali manda govno,ali nista lose u vezi glumca,uvek smo ga gotivili,nego eto dobro ime za govno

Boro Stjepanović (1946.)
Njega vidim još niste pomenuli.

da li ste znali za anegdotu da je Pavle Vujisić pio prava pića na snimanjima kad se u filmu pio alkohol