Prijava

сад нешто читам и баш сам се замислио... какви су људи, јеботе.

Ponekad se pitam da li bi ja trebalo da postojim?

Sad nešto čitam, gledam i razmišljam, haram je sve ovo

Aj sutra, Reme danas zauzet, a ne mogu pivo piti bez njega kao kustosa tokom ispijanja.

Reme dok pije pivo sa nekim priča istoriju ječma u južnoj Evropi. Garantujem.
Jedva čekam!

Vesnam ti nisi nista drugo do obicna kurva

Ponekad se pitam od cega se pravi sutlijas.

Vesnam ti nisi nista drugo do kurva

Ej živote...kurvo.

Ex živote tanjiru govana

Koliki je odnos Švajcarska kruna Euro

Ja znam samo hrvatska kuna koliko je
Hoces da ti kazem?

Reme dok pije pivo sa nekim priča istoriju ječma u južnoj Evropi. Garantujem.
Jedva čekam!

ако реме то ради, кладим се да пров може да подригује историју јечма у јужној европи.

YouCantHandleTheTruћ, hm, možda ako bi imao ispred sebe napismeno istoriju ječma u južnoj evropi

Hahaha! Kladim se onda da makaronac podriguje dojave!

YouCantHandleTheTruћ, hm, možda ako bi imao ispred sebe napismeno istoriju ječma u južnoj evropi

или ако му је реме испричао на пиву раније.

Sad ponovo sjedim i citam i mislim se....

Dopao mi se izijemov post svakako, i to je misao koje me uvijek jede i sprijecava da hrabro i cesto iznesem ono misljenje koje iznijeh. Ali kategorije ljudskih osobina u poslednjih 2000+ godina zapravo se utemeljavahu. Sve je apsurdno, i u biti svega jesu haos, anarhija i ravnodusje, ali u nasem bezboznom mikrokosmosu, kao sto rekoh, ljudske se kategorije utemeljavase. Po takvim definicijama, taj cinizam, ta ruznoca, surevnjivost, sitna zloba, ta glupost, to siromastvo izraza, to svjesno zrtvovanje licne individualnosti usled kukavicluka a zarad imaginarne prihvacenosti... i sve ostale mizerije ljudi cija trulez nagriza i ovaj forum i ove ulice... sve to cini me odvaznim i autoritativnim da ih proglasim nizim!