Prijava

немогуће је

Ma stoji to za Viginsa, samo kažem da je pretprošle godine verovatno bio bolji nego prošle (u odbrani). Ali da, sa Tibodoom bi trebalo da procveta, naročito na defanzivnom kraju.

Ja ne bih Šredera pre Parkera još uvek, previše je ponekad ovaj kao muva bez glave, iako je mnogo napredovao, naravno. Videćemo sad kad postane prvi plej Atlante kako će se snaći. Porzingisa nikako još u tih najboljih 12, pa Jokić je imao prošlu sezonu negde u njegovom rangu, a šta tek da pričamo o Taunsu? Znam da on nije iz Evrope, ali nemoguće mi da nema nikog boljeg od Porzingisa na krilnom centru. I opet, Marka bih bez razmišljanja stavio, jednom bio u najboljoj petorci NBA lige, startovao na All-Star meču. Kažem opet, po meni je i bolji odbrambeni igrač od Gobera, a u napadu ih je smešno i upoređivati.

Европски тим сам састављао, не светски.... Зато нема Хорфорда, Таунса, Вигинса, Томпсона, Мудиаја, Аминуа итд....

Riki Rubio
Kampaco
Satoranski
Šved
Đentile
Furnije
Ejenga
Teletović
Yianlian Yi
Dieng
Mozgov
Barnjani

mlatoni ovo tvoje je losije od mitketovog

Yianlian Yi, prelud igrač

Значи највећи проблеми су у одбрани на 1, 2, и ајде 3.

Ево ко је све предложен од мог поста до сад.

1 = Теодосић, Родригез, Аројо, Де Коло, Кларксон, Спанулис, Швед, Тони Паркер, Шредер, Саторански, Рики Рубио, Кампацо,
2 = Фернандез, Г. Драгић, Де Коло, Фурниер, Датоме, Љуљ, Богдан Б, Ђинобили, Лоџески
3 = Бојан Богдановић, Ибака, Антетокоунмпо, Галинари, Батум, Луол Денг, Вигинс, Ноћиони, Калинић, Ханга, Сефолоша, Ејенга
4 = Диао, Весели, Тристан Томпсон, Ал Хорфорд, Вилануева, Лазме, Фуркан, Принтезис, Новицки, Бјелица, Миротић, Мирза Телетовић, Јинлиан Ји, Диенг, Барњани, Лабовић Драган
5 = Гасол, Гобер, Пачулиа, Стивен Адамс, Хиберт, Таунс, Бурусис, Ајон, Јокић, М. Гасол, Алекс Лен, Вучевић, Богут, Порцингис, Боби, Мозгов

Браво, Лаки. Драган Лабовић за капитена, замјеник Фуркан Алдемир.

Koga bi vi izveli na balkon?

Imamo bolji balkon od Amera hahahahah

Za makaronca će uvek biti mesta na mom balkonu

hahaha sad mi dođe da nađem onaj tekst nakon finala svetskog što neki naš koji živi u americi, pričao kao kako je te večeri došao kod prijatelja na večeru i bio u fazonu "aj pusti basket", ovaj amer odgovorio kao "kakav sad pa basket?" ovaj mu rekao kao "kako kakav basket majku mu, pa finale je svetskog Srbija protiv Amerike" a amer bio u fazonu "Koga bre boli kurac?"

Vise se ameri loze na olimpijske igre, no na svjetsko prvenstvo

Nije baš tako bilo nego je bio superbol, i niko nije gledao finale sp nego svi gledali fudbal.

To su i američki reprezentativci tad izjavljivali.

Јес', био је Супербол седам месеци раније.... Увек се прве недеље фебруара одржава....

А и има људи које једноставно боли курац за спорт (мада кад год се неко наш тако јави са сличном причом стичем утисак да хоће да изнесе нешто типа хехе глупи Амери не знају за Катаија, ал' зато прате бејзболе и енефелове АЛО РАГБИ ЈЕ ЈАЧИ), а и ово што Макаронац каже, далеко више пажње дају ОИ него светском....

Oftopik,pricala mi danas rodjaka iz Amerike da je bila u nekom sportskom kampu sa likom koji je iz Belgrade,Montana.I kaze mu ona naravno ja sam iz Srbije bla bla,lik je gleda belo nikad nije cuo za Beograd kamoli za Srbiju.Pa koliko moras da budes jebeno mutav da za svojih 19,20 godina nikada ne ukucas Belgrade u guglu da nemas pojma kako ti je grad dobio ime.Nek budem averidz Serb ali ja taj stepen izolovanosti ne kapiram da ti nikad u osnovnoj i srednjoj o tvom gradu nisu nista rekli.

Ne kapiras zato sto mi nismo samodovoljna i samoodrziva nacija, drzava i okruzenje. Drugim recima njega od malih nogu zaboli savrseno kurac za bilo sta jer ima sve sto mu treba u sopstvenoj selendri.

Ima valjda 5 slovima PET Beogradova Belgrade-ova u Sjedinjenim 'Meričkim Državama.