Prijava

Takmicenje organizujem, nece trajati dugo. Definicije su u pitanju naravno jebes slicice one. Teme ce biti neka sprdnjica sigurno nemam pojma neko jebanje jednu jebem druga mi pusi, alkohol i dizanje korsi na stolice i tako te neke zanimljive teme. Ovo je tema za prijave da a bohor i deku nek mi se jave ako bi da budu ziri

PRIJAVLJENI:
-Pipac leba
-Bombas
-Mlada partizanka
-Tilmo slepac
-Mordos kol
-Bane debeli
-izijem flips
-Sale snajperista
-highlander007
-Fender Stratocaster
-Gonzo
-Glavni
-Labokv
-Raconi
-Kolfild
-Dzoni kurajber
-Nitkovzvizdi
-Che vu
-Stevco smetalo
-Kvejk
-Henri letam
-Boris B
-Čegi

Prvo kolo je pocelo i traje do 10.09. u 20h

ajde smisleno to napiši

Bio bih žiri zašto da ne, prvo sam pročitao zli i to mi nije smisla imalo.

ajde smisleno to napiši

T A K M I C E NJ E. D E F I N I C I J E. N E C E D U G O T R A J A T I.

Hahahaha. Pa obozavam te! Jel spem na temi dozvoljen?

ok, dekara je tu jos samo da vidimo oce bohor hteti i sa mnom to bi bilo troika sto je sasvim dovoljno.

ako prihvati i boh da bude ziri jedna od tema se sama namece xd elem, u zavisnosti od broja prijava cemo videti koji ce sistem takmicenja biti al ja bi najvoleo neke grupice pa fajnal for

partizanka, objasni čoveku kako se pravi takmičenje

Nije. E, jbt koji vam kurac, prijavite se, napišete defku, žiri oceni, proglasi se pobednik jbt nema ništa prostije.

Dobro Deki ziriju. Necu vise.
Ne smem kosmo reko cegi da ce banoviti sve spemere.

i za tabelice mu objasni

Ma ume on to bolje od mene. Videćeš.

Napiši DA ako je bohor dobrodošao u tvoj žiri!

Zelim da ucestvujem

E, jbt koji vam kurac, prijavite se, napišete defku, žiri oceni, proglasi se pobednik jbt nema ništa prostije.

upravo jbt sta ima da objasnjavam koji kurac

a za spem me zabole moze i da se spemuje.

partizanka, objasni čoveku kako se pravi takmičenje

mlada partizanka objasni kosmopoliti sa kime si se konsultovala kada si pravila takmicenja da me ne jebava vise ovuda kao da organizujem svadbu djokovica a ne budjavo takmicenje

Ja imam strategiju da se umilim ziriju, napisacu definiciju o trubackom orkestru iz Djakovice koji nastupa na gusanijadi

napisi odu dejanu radonjicu i ocvajas xd