Prijava

музика ко да гледам хајлајтсе неког америчког црнца који се потуца по разним европским клубовима

SPOJIMO OVU TEMU I MALE ŽIVOTINJICE SLATKE I DOBIJMO:

KLANJE MALIH SLATKIH ŽIVOTINJICA DOMAĆIH- MANGULICA EDITION VOL1. KAKO SPREMITI ZEKU

Nakon što sam pregledao nekoliko stotina klipova klanja na jutjubu, mislim da sam stekao dovoljno kompetentnosti da rangiram narode po domaćinskosti (ili kako se to već kaže) pristupa klanju.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

S tier: Srbi, Bošnjaci

https://www.youtube.com/watch?v=9f0LuZ7j6jU

Odlična tehnika i nadasve domaćinska atmosfera. Često su skloni upoređivanju zaklane životinje sa pripadnicima nekih drugih naroda, što doprinosi doživljaju.
Svaki korak u klanju je uglavnom doveden do vrhunca, od dovođenja životinje na mjesto klanja, preko ošamućivanja iste pa do samog čina klanja.
Ima svakako i nekih razlika između ove dvije škole klanja ali nijesu naročito izražajne. Od ovih značajnijih, pored toga što Bošnjaci ne kolju svinje, jedina još razlika je u tome što po meni Srbi bolje kolju a Bošnjaci bolje ošamućuju macolama i sjekirama... I Srbi svakako dobro ošamućuju ali često pribjegavaju nekim pomoćnim sredstvima kada to treba da se uradi.
Takođe, za sve ljubitelje diskusije, u sekciji za kometare imate brojne domaćine koji su uvijek spremni da ponude savjet novim mladim koljčima, kao i zdravu dozu veganskih pedera koje možete ljuto napušavati i/ili trolovati.

Inače evo ispod i kako se kolje kurban pošto mislim da obje ove škole klanja zaslužuju da im se okači o jedan klip

https://www.youtube.com/watch?v=AlKlndKxM-k

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

A tier: Hrvati, Poljaci, Rusi i Turci

https://www.youtube.com/watch?v=-cm4aXNEStkTATIC

Svi odlični koljači, Hrvati možda malo bolji od Poljaka i Rusa, ali opet ne dovoljno da budu u S tieru, niti da izguraju Ruse i Poljake u B tier.
Hrvati su međutim ne S, nego SS tier kada je riječ o dranju zaklanih životinja. Kakvu tehniku njihovi mesari imaju je naprosto nevjerovatno i pravo ih je uživanje gledati!
Poljaci i Rusi imaju dosta različite škole klanja. Gledajući poljske klipove uočio sam da su to uglavnom neki cigani koji kolju dosta domaćinski ali uvijek imaju zilion đečurlije oko njih koja stvarno smetaju da se opustiš i uživaš u klipu. Rusi sa druge strane baš domaćinski znaju da kolju, iako ima i masu Rusa koji pribjegavaju zapadnim 'humanijim' metodama klanja, ali me smara što često znaju da za ošamućivanje koriste struju... prvih par puta je bilo kul ali kasnije brate počne da smara jer jednsotavno maca u glavu je neprevaziđena!

Turci su takođe jako zanimljivi vrlo slično kolju kao Srbi i Bošnjaci ali mislim da su malo mi je manje domaćinska atmosfera kod njih... tj uglavnom je slična atmosfera vrlo, ali imaju više nedomaćinskih klipova u odnosu na Srbe i Bošnjake koji nemaju gotovo ni jedan nedomaćinski

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

B Tier: Arapi i Nepalci

Arapi sasvim solidni koljači ali mnogo smara to što ih je uvijek po zilion prisutno na klanjima. Sad neko može reći "pa zar onda to ne djeluje više divljački pa samim tim i kulje?" ali ne brate, vjerujte mi da nije... Previše galame od đečurlije jednostavno smori i preloša je preglednost klanja zbog toga jer uvijek neko se vrti ispreed kamere koja snima.
Istina imaju odlične 'alahova čuda' klipove. Ono kad neko kolje neku životinju pa ona ili ustane nakon klanja ili je jedva taknu a ona pane... uvijek odlična muzika piči u pozadini za sve ljubitelje orijentalnih zvuka
Ritualna klanja su im kul doduše stvarno, međutim ni prismrditi nepalskim ritualnim klanjima, a evo i klipa da vidite kako to ide:

https://youtu.be/DLWL_nsEqHg

E sad kad pomenuh Nepalce... Pa oni imaju ne-vje-ro-va-tnu tehniku klanja. Isprva mi je smetalo što ne ošamućuju životinju prvo nego direktno kidju glavu (da, dobro ste pročitali, ne sijeku šiju nego kidaju glavu cijelu!!) ali sam vremenom počeo sve više da cijenim takav pristup.
Ritualna klanja su im takođe nevjerovatna kao što možete viđeti na onom linku gore!
Nekako mi doduše sve to izgleda više divljački nego domaćinski pa moram ovako nisko da ih stavim, ali siguran sam da ima i velikih domaćina među Nepalcima

Inače, pošto ne okačih nikakav klip za Arape, evo ođe:

https://www.youtube.com/watch?v=XEf0JLAUy0M

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

C Tier: Njemci i Amerikanci

https://www.youtube.com/watch?v=-OQ90cKZoM4

Njemci su solidni domaćini ali smaraju oni šeširići pederski koje nose, plus prečesto pribjegavaju naprednim tehnlogijama za vrijeme klanja i koriste nepotrebno neka tehnička pomagala kod istog... plus obično im se sve sija tamo đe kolju od alata što imaju, što opet nekako oduzima od cijele domaćinske atmosfere... Ima par baš pravih domaćina Njemačkih koji jebu kako kolju, mada kapiram da su to prije Austrijanci jer na većini klipova piše u kom se gradu klalo a ti gradovi imaju baš ona austrijska imena što lomiš jezik pola sata da izgovoriš... Njemci sa druge strane od paleta pa do noža sve predkrano moderno... ne znam, mada cijenim to što kolju domaćinski, u takvoj atmosferi mi je nekako preveliki kontrast jebi ga

Amera ima velikih domaćina baš... ono baš baš pravih domaćina, ali su nažalost prava rijetkost. Boli njih kurac da ošamućuju macom, šta će im maca kad imaju dvocjevku da pukne svinji lobanja. Kolju isto odlično, plus njihove svinje brate tri put veće od naših to brate milina gledati kako krvari... da ne pričam kakvi su im volovi i oni iz bosanskih korida bi im mogli pozaviditi bogami.
Ipak, takvi domaćini ne čine ni 10% koljača američkih koji kače klipove na jutjub... ovih ostalih 90% isto zna dosta domaćinski to da odradi ali jebeno mnogo edituju klipove kao da prave kompilaciju najboljih nindža defuse-ova u CS-u ili najboljih trickshotova u CoD-u... Dobro, ne baš tako ali ono... i najmanje editovanje (čak i cut-ovi) oduzima od domaćinske atmosfere
Takođe sam gledao i neke meksičke Amere kako kolju i to je smiješno jebeno, totalni amateri... Sprem pravi koljača izgledaju kao MLS sprem evropskih fudbalskih liga... istina, još nijesam gledao Meksikance kako kolju u Meksiku (i generalno ostale Latino-amerikance) pa neću da komentarišem kakvi su ti ali vjerujem da su bolji.
Ono što stvarno daje veliki plus Amerima je asortiman životinja koje kolju! Bukvalno nema te životinje koju ne kolju. Ja sam provalio i klanje zečeva kod njih i mada je pomalo smarački odlično je za odmoriti oči nakon nekih brutalnih klanja nepalskih

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

D Tier: Filipinci

https://www.youtube.com/watch?v=1yYzvS5GkqYTATIC

Solidni domaćini ali mnogo su smotani... kao oni meksikanci američki što ih gore pominjah ali domaćinskiji ipak... Sve u svemu jako loše ali kad se nema šta drugo gledati, nijesu ni oni loši... Ima ih solidnih svakako ali većina su kad bi ih poredio sa italijanskim fudbalom na nivou nekog Lećea

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

E Tier: Australijanci, Šveđani i ostala bagra koja kolje serijski

Serijsko klanje jednostavno nema domaćinski šmek!! Sigurno i tamo ima dobrih domaćina ali jednostavno je previše klanja serijskog i to mnogo smara. Gledao sam stvarno neku serijsku kastraciju jagnjadi u Australiji i bilo mi je kul kako idu na nekoj traci, ili šta je već, baš opuštajuće je za gledati, ali što se tiče klanja nula prekrižena su

Klip ne zaslužuju da im se okači realno

Generalno i jevreji dobro kolju (od svih tih arapskih načina oni su usavršili zanat). Košer je izrazito brutalan i izrazito tehnički superioran.

Zvuči zanimljivo, može neki link, čisto da mogu da prekopiram u jutjub naziv klipa pa da tražim tako jer je teško iskopati na engleskom domaćinske klipove

Reci mi, šta te je u tv duelu Klinton - Tramp inspirisalo na ovu temu?

Dobro jutro, Mlada Partizanka.
Moje interesovanje za gledanje snimaka klanja domaćih životinja se javilo dosta prije posljednje predsjedničke debate u SAD, a naročito se intenziviralo par dana prije iste, tako da ne bih rekao da postoji neka korelacija u ovom slučaju.
Lijep pozdrav, E̶j̶d̶u̶s̶ Pazl!

Dal verujes da sam pogledao i procitao sve ovo? Vozim jbg dosadno mi.

I moram da ti skrenem paznju na jednu stvar: ostetio si srpske koljace. Bosanci uopste ne osamucuju bolje nego osamucuju krave jebene koje samo bleje pa ko krave jbg nema bolje poredjenje a svinja se gica a oce i da bezi pa je jure svi po blatu pa sou bude tu. To ti je kao kad bi rekao da neko bolje gadja snajperom jer pogadja garazu od nekoga ko ima manji procenat pogodaka al gadja flasu

I moram da ti skrenem paznju na jednu stvar: ostetio si srpske koljace. Bosanci uopste ne osamucuju bolje nego osamucuju krave jebene koje samo bleje pa ko krave jbg nema bolje poredjenje a svinja se gica a oce i da bezi pa je jure svi po blatu pa sou bude tu. To ti je kao kad bi rekao da neko bolje gadja snajperom jer pogadja garazu od nekoga ko ima manji procenat pogodaka al gadja flasu

Ima tu istine svakako, ali opet ima nešto impresivno u klanju volova teških 1000+ kila. Naročito u obaranju istih ali kad se ošamućuju to je isto moćno jer često treba par udaraca jakih da bi ih poslao u nokaut... Svakako da i Srbi to vrhunski rade ali ipak većina klipova klanja volova dolazi iz Bosne.

Relano to je po meni stvar ukusa samo ili trenutnog raspoloženja. Ako više voliš klanje volova onda ćeš preferirati muslimansku školu klanja a ako više voliš klanje svinja onda ćeš preferirati srpsku školu klanja.

Ma to je ok samo ti kazem da je lakse osamutit kravu dok blene u horizont i preziva i miruje nego svinju koja skici baca se i bezi

Sve sam to tvoje pisanje pročitala i pogledala klipove. Htela sam naći jedan interesantan u pitanju je obredno dranje kokoške iz jednog poteza. Pa na letih na ovo. Jeste of topik al me ipak zanima kako ti vidiš to što se neke životinje više bore za život a neke manje.

https://youtu.be/cQSozLfLVtM

Otkad su ljudi postali licemeri, pa se gade da sami sebi obezbede hranu, koji jedu vrlo rado kad je neko drugi prikolje? Fuj.

Одувек. Нисмо никада ни престајали да будемо лицемери. Као нам жао животиња, а једемо их са слашћу. Једемо говна. Као нам је жао природе, али све једно се возимо колима, серемо и пишамо у реке из којих пијемо. Пијемо говна. Као нам је жао мале деце, стараца и болесних, али нас боли курац да их посетимо у болницама, да однесемо ствари, храну - и то када чинимо, не чинимо дугорочно, него дамо нешто што нама не треба и као смо добри (викенд добрице). Добри смо, али за говна смо добри. Има нас пуно и сви смо говна. Ко тврди другачије, е тај је тек говно неопевано. Епско говно. Спартанско. Нешто као Вучић, само горе.

За месождерску дозволу ће људи чекати у реду да нешто прикољу. Јес да ће у почетку да буде мало људи, али када укапирају која је срећа у убијању, па има да долазе да кољу чисто да се реше стреса. Има да им постане хоби. Онда ће морати да уводе забрану клања, јер ће се распомамити људи да иду да кољају.

Од свих понуђених видео снимака мени се највише допао овај где кољачи козама отфикаре главу у једном потезу. То ми делује најмање грозно. Брзо. Ефикасно. Шта га тамо коље, оно јадно скичи, отима се. Ово - цап - и не осети, такорећи.

И признајем да сам говно - кад једем сланиницу, па окренем ону кожу и видим брадавице и длаке - дође ми да повратим. Али, имам моћ контроле - уздржим се, јебига, сланина је то, није за бацање. А ови што једу говна са воћем и поврћем, они су тек посебна сорта гована - није у реду заклати козу, краву и овцу, али је у реду заклати шаргарепу и борколи? Они не осећају ништа? То што немају уста да скиче и вриште не значи да не осећају твоју хладну оштрицу ножа!

Nisam čitao temu jer Paz jebe oca sa km postom uvodnim
Klalo se normalno jbg svinju za njusku izvedeš napolje za noge oboris na leđa i nožekanja. E onda jednom ćale i stric polupijani puste svinju od 120 kila na plac od 40 ari kao da je love, da je uhvate. Ona u punoj snazi mogla da nosi poštu za Beograd. Tu su padali za njom ja se smejao, ćale hteo da se bije samnom što se smejem onda su je jurili da je biju a ne da je uhvate pa ćale ode po pušku i počne da puca ko na ratistu komšinica bila u basti pored pa vrištala htela se onesvesti i tako.
Sledeće godine je kupio kasapski pištolj za bikove jbg i sad gospocki ne čuje se ništa
Ćorak 9mm unutri istera klip probije lobanju i pada ko da je neko noge oseko

Ma to je ok samo ti kazem da je lakse osamutit kravu dok blene u horizont i preziva i miruje nego svinju koja skici baca se i bezi

Svakako da je krava pasivnija ali kažem ti za oko je prijatnije ošamućivanje krave... bar meni... mada opet gotivim i ono kad se svinja ošamuti pa mlati nogicama haha

Sve sam to tvoje pisanje pročitala i pogledala klipove. Htela sam naći jedan interesantan u pitanju je obredno dranje kokoške iz jednog poteza. Pa na letih na ovo. Jeste of topik al me ipak zanima kako ti vidiš to što se neke životinje više bore za život a neke manje.

Pa uredu je da se bore za život, dok god se bore manje nego više... jer ako se bore previše odna to može da ugrozi i ljude čija je sveta dužnost da ugroze životinjske živote.

-----------------

@Bohor

Tvoji otac i stric pravi domaćini su ljubazni