Prijava

Šta da ja kažem... Jedan mi falio da pobedim u slikama. Tj dva. Pu!

Olanik nije problem do tvoje promene, ja sam je kasno videla. Greška je skroz moja. Još jednom se tebi izvinjavam, ako sam te ovim dovela u neku nezgodu situaciju. Mislim da niko ne misli da si uštimavao. Ja to ne mislim.

YouCantHandleTheTruћ
а шта кажеш кад те неко од колега пита шта ти је то на папиру?

U kolektivu sve žene, pa sam im već davno rekla da uređujem jednu erotsku stranicu za žene. Lezbejke i to. Tako da više ništa ne pitaju.

Ol razocarao si me sa ovim namestanjem takmicenja brt :(

Da je znao da pišeš latinicom, Draža ne bi učestvovao u žiriju B-) B-)

U kolektivu sve žene, pa sam im već davno rekla da uređujem jednu erotsku stranicu za žene. Lezbejke i to. Tako da više ništa ne pitaju.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA, kakvu sam sliku sad stvorio bolje da ne znaš!

hahah ma opusteno,partizanka,ako me neko i optuzi,imamo dokaz

Upravo ste optuzeni gospodine!

vidi ga Emil Zola, sad se pojavio :)

udrite,ps

AHAHAHAHAHA, rek'o ti da si mator!

oseticete moc optuzivanja drski gospodine!

Čestitke pobednicima, uspelo nadmetanje. Predlažem da pobednici konkursa i zaista pošalju svoje radove na adresu kancelariju PR genseka

Office of the Spokesperson
for the UN Secretary-General

United Nations, S-233
New York, NY 10027

...naravno, u obliku otkucavajućeg pisma:)

Stim da gromadna planina mora 10 pisana da pošalje .

Da sam ja pobedio i poslao pismo, upali bi mi na gajbu CIA, Mosad, FSB, BND i MI5 zajedno.

Hmmm. Mi znamo kuda se krećeš i gde ćeš da budeš u koje vreme. Čuvaj se.

E, hvala lepo, cast mi je da prvi put na takmicenju koje se organizuje pod Partizankom ostvarim ovaj veliki uspeh, koji nikakve malverzacije ne mogu umanjiti!

Konkurencija je bila sjajna, a misljenja sam da i Valdemar mora na naslov rezultatski, a po kvalitetu svakako on i jos dve, tri definicije minimum. Ispade sjajno takmicenje, posebno u definicijama, a nije mi izgledalo da ce biti tako u startu.

Svaka cast Partizanki.

Saglasna sa govornikom. Posebno sa zadnjom zaključnom rečenicom.

upali bi mi na gajbu CIA, Mosad, FSB, BND i MI5 zajedno

Samo kod Valdemara je Bruto nacionalni dohodak bezbednosna agencija :)

Elem, malo mi je krivo što niko nije primetio suptilnu zajebanciju tupavog provincijskog kvazinovinara sportske redakcije koji je pomešao Gutereša sa Gutierezom, ali dobro - i ja sam previše suptilan ponekad :)

Čestitam svima koji su učestvovali, baš svima, svi radovi su bili na nivou nekadašnje vukajlije (sem mog koji je bio vanserijski genijalan, ali ako treba ja mogu i da podnesem ostavku). Mnogo lepih pozdrava, danas je tačno sedam godina od mog registrovanja pod nadimkom Bruce i mnogo mi je drago što ste mi uveselili godišnjicu na ovako lep način. Pozdrav do sledećeg oktobra.

P.S. Osim ako organizujete nešto lepo, moćno ili humanitarno, onda dođem i ranije :)

koje se organizuje pod Partizankom

Postavlja se pitanje kako su neki pobedili lolo
Elem Bruce jel ti to uživaš u penziji ili šta?