Prijava

Rađ jel ovo tvoj post? B-)

Kad ga pre iskopira...

Jeste, okačio sam ga ovde kao uvod u priču, pa obrisao jer se bojim da ću se zameriti mnogima sa sajta, a to mi ne treba, to je kao uvod u konkretniju priču koju sam hteo da spomenem, još of afere Dogorelo i skidanja prošle garniture modova.

A što se bojiš? I koga?!
Šta ovde može biti gore nego što jeste?
Ja sam lepo rekao da je lavina, i da će jedan po jedan čovek isto to da iznese kad- tad, a ti tvoji razlozi su baš kočnica da to i urade.
Ne može ovo proći neprimećeno jer bode oči bezobrazluk.

Ajde, da ne bude da sam pička koja izbegava konflikt po svaku cenu. Oprostite unapred, al mene ovaj cirkus sa odabranim sadržajem stvarno jebe u mozak.

Dakle, biću vrlo kratak, ipak neću pisati onaj kilometarski post, ali...
Kosmopolita je Benisijov dupli nalog, okej, to nam je jasno, ne pravimo problem. Skoro svi smo u jednom momentu imali dupli nalog koji je služio makar za potpaljivanje vatre na četu.

E, sad, meni nije jasno kako je jebenom kaizenu palo na pamet da nakon sklanjanja osmoro moderatora iz prošle garniture umoduje jebeni dupli nalog člana koji je za četiri godine svog postojanja samo izazivao konflikte između stare garde članova, kačio privatne informacije na forum, dostavljao linkove ka fejzbuk profilima pojedinih članova(uključujuči i mene). Meni nije neku štetu napravilo, pošto me dobar deo sajta i zna po imenu i prezimenu, ali ono što je Thinker tad doživeo je dečka jebeno oteralo na psihoterapiju.

Znači, samo jedno pitanje imam, zašto je umodovan Benisijev dupli nalog? Ja znam zašto, a pre nego što napišem ja, hoću da dam priliku Benisiju/kosmopoliti da sam napiše i sačuva makar malo tog internet dostojanstva što ima(ako ga ima).

E, ovo je već nešto!
Ja sam nov i nemam pojma ko je ko, pogotovo ko je ko bio...
Nikada nisam imao dupli nalog, a ni fejs nikad nisam imao, al ovo što si ti izneo skidam kapu! ako je istina to pokazuje da dosta toga debelo nije u redu

Ubiću se hahahaha

Hahahaha, ja prvi put čujem da je benisijo=kosmopolita
Da li je beni uopšte muško?

ono što je Thinker tad doživeo je dečka jebeno oteralo na psihoterapiju.

Čekaj, zar ovo nije jedan od tri thilmova tad akaunta? th(inker) il(uzija) mo(st), kakvu on kurac psihoterapiju, njemu kad je teško, najede se kulena, prdne, i dođe da prca bombasa, ajde molim te.

Želeo bih ovom prilikom da pohvalim Rađa za hrabrost što je sve ovo izneo i da potvrdim sve navedeno.

Raćoni Rađ je ovo izmislio. Ovo nije tačno.

Benisijo kolac ti je spremljen

I da , promeniti temu u Lavina ili Dogorerlo 3

Raćoni Rađ je ovo izmislio. Ovo ne može biti istina.

Znam Rađardovog ortaka čiji ćale radi na gasovodu kroz Bugarsku (to je sad manje bitno), elem čovek ne bi slagao ni za kusur iz prodavnice a kamoli za ovakve stvari.

@ vrapče
Kao što rekoh - Nemam pojma ko je ko, evo i ti možeš biti radj, ne znam ti ja to.
A pogotovo te starije autore.
Zato sam se ogradio- ako je to tačno.
Bilo kako bilo u biti to ne menja činjenicu da dosta toga nije u redu.

Da nije Neca Rumun?

Slažem se raćoni da dosta toga nije u redu.
Ni ja ne poznajem Rađa ali se kosmopolita do sada ni jednom nije odala - da je muško, pa mu zbog toga ne verujem.

Znam Rađardovog ortaka čiji ćale radi na gasovodu kroz Bugarsku (to je sad manje bitno), elem čovek ne bi slagao ni za kusur iz prodavnice a kamoli za ovakve stvari.

Znam Rađardovog ortaka čiji ćale radi na gasovodu kroz Bugarsku

Hahahaha, što je bitan ortakov ćale koji radi na gasovodu kroz Bugarsku?

Znam rađardovog ortaka, al ne bilo kog ortaka, nego onog što mu ćale radi na gasovodu kroz Bugarsku!